Detský jedálenský set na jedenie

16. feb 2024

Ahojte, mozte mi prosim poradit aky set kupit pre rocne dieta ? Ten predelovaci tanier, miska atd? Vsimam si tie silikonove, ze ficia, to nie su nejako zdraviu skodlive? Lepsie su plastove? Porcelan by bol okamzite rozbity zatial este. Velmi pekne dakujem za rady

viestta
16. feb 2024

Mali sme obycajne plastove misticky z drogerie, nic specialne, hlavne aby to bolo nerozbitne

biglovemom
16. feb 2024

Presne ani my nic extra.plastove tacky a misky z Ikei asi 10ks mame doma ,takisto pohare🤣

zuzuliennka1
16. feb 2024

ikea 🙂 na zaciatku budes rada, ked to, co do tej misky nalozis, v nej aj ostane🤣 a nie niekde pomimo, na zemi, vo vlasoch,...

autor
16. feb 2024

@viestta dakujem...tiez takto rozmyslam, no chcela som to kupit sestre ako darcek okrem ineho k 1.narodeninam jej dcerky. Ona je taka z tych bio matiek :D tak reku spytam sa na MK... Moja dcerka mala z DMka a kazde jedno rozne.Preto sa ako.k.darceku priklanam radsej k nejaku setu

autor
16. feb 2024

@biglovemom
@zuzuliennka1 ano baby dakujem, len toto ma byt darcek pre segru a jej dcerku :D nikdy nezabudnem ako moja to hned vsetko pohadzala...esteze sme mali vtedy organicky vysavac v podobe psa 😀

zuzuliennka1
16. feb 2024

ikea ma podla mna fajn veci, dost vydrzia, nestoji to kopu penazi.
ja som synovi kupovala uz davnejsie, vtedy mali take kadejake aj kriklavejsie farby, teraz som tam videla pohariky a misky v peknych pastelovych farbach

biglovemom
16. feb 2024

A taaaak darcek,pis hned🤣🤣🤣

danica2711
16. feb 2024

"organicky vysavac v podobe psa" 👍 👍👍

btus
16. feb 2024

@danica2711 aj my sme mali a aj máme taký doma. predtým jeden, teraz dva 😀 ( akurát dieťa je už slečna 🙂 )

amelie2017
16. feb 2024

Ja mam pre obe deti od suavinexu. Denne su v umyvacke a stale su krasne, nevyblednute. Dcera ho uz ma vyse 5 rokov. Syn 2.

autor
16. feb 2024

@btus ten avent sa mi velmi paci, nevysuchali sa Vam casom tie obrazky, prosim?

autor
16. feb 2024

@amelie2017 pozriem sa 🙂

angeli121212
16. feb 2024

Náš malý má set pribor tanier pohár značka little dutch. Od nich máš vzor námornícky a s kvietkami a vtáčikmi. Ja som s nim spokojná

angeli121212
16. feb 2024

https://www.noelo.sk/detska-jedalenska-sada-6-d... tu je link na little dutch a ak chceš skus aj reserved kuknúť maju tam v sekcii home aj niečo pre bábätká možno dačo nájdeš resp. Ešte zara tá býva drahšia ale ako darček možno niečo nájdeš

angeli121212
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majlo1234
16. feb 2024

Bambusovy je eko bio tiez, najdes rozne tvary a predely. Alebo potom nejaky s prisavkami je toez fajn

btus
16. feb 2024

nie, ešte stále ich máme, mištičky používame na stanovačkách. A to majú 12 rokov 🙂