Detské veci z Aliexpressu - skúsenosti

misshelliness
11. feb 2021

Máte prosím vás niekto skúsenosti, že ste si objednali veci pre deti z Aliexpressu?

simca06022011
11. feb 2021

Neveim ci myslis oblecenie: Ja iba kostým na karneval 🙂 inak nie.. kym by mi to prislo dieta by o 5cm narastlo. Plus objednavala som na mna a chlapa a to boli take handry, ze isli rovno "do koša". Ale mozno len ja som mala ake stastie 🙂

hettinka
11. feb 2021

Oblečenie neobjednavam. Len veselé ponozky. Dieťaťu už vôbec nie.

havranka31
11. feb 2021

Nie, nic pre dieta neobjednavam. Parkrat som objednala tricka pre seba a bol to otras, sama umelina.

mattkapd
11. feb 2021

Raz som skúsila a naposledy bolo leto a ak svietilo slnko na ten materiál malý mal červenú kožu z toho

ivka21
11. feb 2021

Klasické oblečienie nie ale čiapky, rukavičky pre bábätko podbradník, ochranu hlavy, hrajúcu hračku v pohode.

cubo2
11. feb 2021

Nie, nenakupujte z AliExpresu. Je to vrcholne neekologicke a podporujete Cinu, najvacsieho znecistovatela planety. Radsej by som pozeral po lokalnych vyrobkoch.

ckatka
11. feb 2021

Ja objednávam detské z Patpat. Tiež je to Čína ale tvrdia ze biobavlna (aspoň niektoré) a mne vyhovujú tvarom aj kvalitou. Príde relatívne rýchlo a ceny dosť v pohode

misshelliness
autor
11. feb 2021

@ckatka a s veľkosťami je to ako na Slovensku alebo treba väčšie objednať?

sazumak
11. feb 2021

Ja objednávam a som spokojná, ale neobjednávam úplne to najlacnejšie, radšej priplatím 🙂 Objednávam o rok väčšie...veľkosti sú o dosť menšie. Malá má 9 mesiacov, objednala som jej šaty na dva roky a sú jej len tak tak 🙂

ruzasipova
11. feb 2021

@misshelliness Objednavam. Topanocky, plavky, saty. Veci s vela pozitivnymi recenziami a fotkami.

katikaba
11. feb 2021

@misshelliness ja kupujem len doplnky,dcere gumicky nausnice,art diamond,synovi zvoncek na bicykel,capicu,baterku,par veci do domacnosti

qetka
11. feb 2021

ja obcas objednam, ale teda ovela vacsie ako treba. velkost 68 bola napriklad uz mala, ked deti nosili 80 😂... takze fakt vacsie kupit

ckatka
12. feb 2021

@misshelliness normálne tabuľka veľkostí na centimetre, treba sa riadiť tým. Ja som poobejednavala rôzne veľkosti od Newborn po 80tky....vynosi postupne

seva22
13. feb 2021

@havranka31 presne tak, ja som objednala lebo dobre ceny a vsetko umelina, taky ten hnusny material, co nesaje pot, no OTRAS!