Detské topánky z Deichmannu

hajajanka
29. okt 2012

Ahojte. Urcite niektora z vas ma skusenosti s detskymi topanockami z Deichmann. Aka je ich kvalita? Su nepremokave? A vydrzali vasim detickam celu zimu? Dakujem za odpovede.
Este poznamocka - jedna sa mi o chlapcenske topanky pre 4-rocneho chlapca.

sympa1
29. okt 2012

@hajajanka tak ja kupujem sice dievcatam, v deichmane sme casto...lebo topanky tam maju krasne ,cenovo v pohode aj ked dost casto kazive...ale v predajni bez problemov vratia peniaze na ruku alebo daju moznost vybrat druhe...preto tam rada nakupujem..nieje problem s reklamaciou

bublina83
29. okt 2012

Deichmann ma len jednu jedinu vyhodu, ked sa ti s topanockami nieco stane, tak ti ich bez okolkov vezmu spat a vratia peniaze, v malom pripadoch daju topanocky opravit. A mozes kupit dalsie 🙂 Su pekne dizajnovo, ale kvalita je horsia ... nepremokave asi nie su ziadne - okrem gumakov 🙂 - a mozno ak kupis u nich znackove topanky, ale tie predavaju dost draho. My sme tam uz nakupili desiatky topanok a 70% z nich sme boli vratit 🙂

bublina83
29. okt 2012

@sympa1 Ako sme sa tu pekne naraz zhodli 😀

sympa1
29. okt 2012

@bublina83 😀 no preeesne..moja reč...

hajajanka
autor
29. okt 2012

@sympa1
@bublina83
Dakujem vam za odpovede. My sme minuly rok kupili malemu Goretex (snad spravne pisem) a boli sme max. spokojni. Ale teda cena bola dost vysoka, skoro 60 € a preto som hladala inu alternativu. Asi teda pri nich zostaneme, lebo sa mi nechce chodit reklamovat topanky. Kedze som s detmi sama a nevodic, tak by ani syn nemal v com ist tu reklamaciu so mnou vybavit 🙂

sissy27
29. okt 2012

@hajajanka vzhľadom na obmedzený výber detských topánok na slovenskom trhu (aby boli aj kvalitné aj cenovo dostupné a ešte aj aspoň trochu pekné) tak sa deichmann celkom dá... ale žeby to bola moja prvá voľba, to sa povedať nedá, skôr posledná 😝

nice202
29. okt 2012

@hajajanka Deichman zastupuje aj kvalitnu nemecku znacku Elefanten, kt. je urcena specialne pre deti. Tie topanky su drahsie, vyborna kvalita uzasne sa malej nosia. Vrelo odporucam

wewe22
29. okt 2012

no ja tam kupujem topanky tak od troch rokov lebo nie su az tak dobre tvarovane inak su celkom dobre no stava sa aj take ze sa pokazia aj po dvoch mesiacoch ale v deichemane to neni problem daju sa hned vymenit

bubinko83
29. okt 2012

my sme mali odtial topanky a bola som spokojna

nori21
29. okt 2012

@hajajanka My kupujeme stále v Deichmane, ale v Maďarsku, my sme spokojné, nikdy som nemala problém,
či to boli botasky, topánky, čižmy, aj teraz sme kúpili čižmičky tam, nakoľko minuloročné sme vyrástli, ale nepremokli sa.

adeli79
29. okt 2012

mojim chlapcom vydrzia topanky jednu sezonu, kedze rychlo rastu, takze sa tie topky z deichmanu ani nestihnu pokazit 🙂 🙂 🙂 vacsinou prechodne a zi,mne tam kupujeme, tenisky nie.

ukana
29. okt 2012

my sme tam nakupili vela, i ked moc nevydržia tie topanky, to je pravda, ale zasa zohnat schopné topanky na 9 rocneho chalana je normalne umenie 😠 😠 a v Deichmanne sme vybrali..
.ja tam kupujem vacsinou tzv. "druhé" topanky, lacnejšie, vhodné na behanie po vonku, snehule a pod.... 😉

sharlotta
29. okt 2012

Protetika ma cenovo porovnatelne detske topanky, kvalitne a navyse zdravotne nezavadne a spravne tvarovane pre detsku nohu. Uz som bola v Deichmanne pozerat niekolko krat, ale ked mam dat tu istu cenu za topanky z umeliny, tak sa radsej odtrepem na druhy koniec mesta do Protetiky.

kvetinka211
29. okt 2012

@hajajanka ja tam kupujem elefanten, tie su super ... nad ich znackami som par krat rozmyslala ale nepacilo sa mi ako v tom syncek chodil, boli prilis siroke, podrazka tvrda, chodil v nich nemotorne, nakoniec som vzdy kupila znovu elefanten ktore su sice drahsie ale stale polovica oproti auparkovym detskym topanockam z little foot .. mozno neskor ked uz nebude tak velmi zalezat na tvare topanok. Vsimla som si ze maju dve take lacnejsie znacky, jedna s takym mackom tie su ciastocne kozene a druhu ktore su hlavne so syntetickych materialov.

ichbinich
29. okt 2012

@hajajanka:
Deichmann predava rozne znacky a v roznych kvalitach a cenach.

Elephanten je znama nemecka znacka topanok pre deti, ponukaju najma kozu a dokonca rozne sirky topanok, ohybne podrazky, naozaj specialne pre deti. A to este aj rozdelene pre babatka, teda prve topanocky, pre mensie deti a pre vacsie deti.

BärenSchuhe je dalsia "znacka", ktoru predavaju. Skoro vsetky su kozene, kvalitne, ohybne podrazky a pod. Su lacnejsie ako Elephanten.

BobbiShoes su na 99% cista umelina a najma "moderne" a "pekne", cena od 10€. Ale to je jasne, ze co to bude za tych 10€. To su topanky, kotre kupujem na zodratie do pieskoviska azosuchanie jazdenim na BobbyCar auticku 😉

Na zimu ale odporucam vlastnu znacku Deichman s membranou DeiTex. Su fakt zimne a udrzia v suchu, navyse stoja do 20€. Porovnatelne Elephanten stoja 40€. Maju dokonca relativne ohybnu podrazku. Ja som kupila minuly rok a bola som velmi prijemne prekvapena. Tohto roku som mu ich kupila zas.

Videla som aj Geox, ale tie boli tvrde ako lyziarske topanky a stali viac ako cizmy pre mna 😒

Pre tvojho 4-rocneho syna by mali mat na vyber vo vsetkych horevymenovanych kategoriach a znackach 😉

quaxi
29. okt 2012

Mne sa velmi osvedcili tie DeiTex na zimu - kozene, gumova spicka, vnutri chlpate, dost teple. Nepremokli a po jednej zime vyzeraju, ze by vydrzali aj dalsie 3 (a to boli intenzivne nosene, syn mal takmer stale iba tie). Tento rok som mu kupila znovu taketo, stali 30E.
Este sme mali jeden rok zimne Elefanten, tiez odtial, rovnako velka spokojnost, ale normalne su hrozne drahe - oplati sa ich kupit po zime v dopredaji, vtedy stoja 25-30E. Teraz ale rataj s takmer dvojnasobnou cenou.
Mali sme aj snehulky Bobbi Shoes, tie su sice lacne, ale nestoja ani za tych malo penazi, co za ne pytaju. Aj nastriekane okamzite premokaju, navrchu je len tenucky textil a tak je v tom aj dost zima, maju malo ohybnu podrazku, celkovo posobia ze tu zimu asi ani nepreziju.

iwesska
29. okt 2012

@sharlotta Protetika ma fajn topanky, ale zimne ma sklamali na plnej ciare. Este sme ich len vyskusali v predajni a maly mal celu chlpatu ponozku z tej vnutornej kozusiny. 😠 Keby som mu ich kupiila, tak mam chlpy v celom byte. A co je este ich minus, niektore cisla nevyrabaju. Napr. potrebovali sme 23, oni maju len 22 a 24, no ako sorry...nerada, ale musela som ist kupit inde. Aj ked to tvarovanie topanky sa mi paci.

iwesska
29. okt 2012

@hajajanka My z Deichmannu mame Baren Schuhe a boli sme spokoni - kozene, dobre ohybne, cenovo prijatelne. Ale teraz naposledy sa mi pozdavali prave zimne, vraj nepremokave Deitex za 20 E. Sediet sedeli dobre, ale udrel mi do nosa pach charakteristicky pre Cinu, co nam aj predavacka potvrdila, tak sme ich nechali tam. 😝

hajajanka
autor
29. okt 2012

Prave som sa vratila z Deichmannu a nic mi teda neudrelo do oci 😒 Asi fakt zostaneme pri tych Goretexoch alebo Protetika, to uz mam overene.
Pani, ale som ziskala prehlad o Deichmanne - vdaka vam vsetkym 🙂

velvet26
29. okt 2012

my sme tam malej tiez kupovali topanocky uz viackrat, ani raz som nemusela dat nic reklamovat, aj teraz na zimu som jej tam kupila...ale ako uz citam, tak ste tam uz boli.. 🙂

anjelik2509
29. okt 2012

aj my kupujeme v Deichmane pre malú botky, a aj ja si tam kupovávam a ešte sa nám nestalo, žeby s nimi bol problém, zatiaľ nič...😉 Pekné, super výber, aj veľkostí majú na výber a cena je fajn...Ja len odporúčam..😉

dianka2374
29. nov 2012

No, ja skôr topánky z exisportu tam majú kvalitné a cenovo dostupné ale vzhľadom nato že tvoj synátor má 4 tak ten deichmann vyhovuje i keď väčšina topánok tam má hrubú podrážku a to sa mi nepáči ale inak ok

kika987
16. jan 2013

Mi ine topanocky ako z deichmanu sme este ani nemali 100 % spokojnost chodili sme aj po vode ale vôbec nepremokly totalne suchucke nôzky aj tenisky na leto zatial sme mali len adidasi ale su suprove tiez nepremakaju zatial sme nemali zlu skusenost ........

beatrix13
29. jan 2014

Supykids je najkvalitnejšia zdravá detská obuv pre tie najmenšie. Navyše vyrábajú z pravej kože v súlade s odporúčaniami ortopedických odborníkov s vysokou a pevnou pätovou časťou, ktorá zabezpečuje stabilitu členkov detí a umožňujú pohodlnú chôdzu. Vnútorná strana päty s 5 mm vyvýšením (supinácia) podopiera členok, zabraňuje vybočeniu chodidla dovnútra a podporuje tak správne držbu tela: www.supykids.sk

anetkaadamko
3. apr 2014

kúpili sme malému botasky v deichmane a po necelých 2 týždňoch sa prethla koža v čom drží "D" na suchý zips..............som sklamaná z kvality, dufam, že mi ich vymenia na počkanie, lebo neplánujem kupovať druhé v rovnakej velkosti.....

kristinkecka113
22. apr 2014

Ja osobne často kupujem topánky v Deichmanne.... Kupujem aj pre dievčatá aj chlapcov. Čo sa tíka ceny, je to v pohode. Veľkosti tiež. Ale často sa rozpadnú. Ja som raz kúpil pre synčeka botasky. Nosil ich len týždeň, a celá podrážka sa rozpadla. Odlepila sa. A taktiež aj šnúrky. Rozpadli sa na kúsky. Nechápala som. ☹ 😒

pikola1
28. dec 2014

detské topánky z Deichmannu sú nekvalitné! Hlavne mc queen, podrážky sa rozpadajú a mám s nimi zlé skúsenosti! A ešte horšie je že reklamáciu neuznajú.