Detské posteľné obliečky z mikrovlákna

danculik
26. apr 2012

Ahojte, chcem sa vás opytať , či máte skúsenosti s postelnymi oblieckami z mikrovlakna? Kupila som detske obliecky hello kitty pre dcerku v obchode..len ja som si az doma uvedomila,že su z mikrovlakna.Stalo sa to tak, ze ked som ich kupovala, mali ich iba v sklade a nie normalne v regaloch, pretoze im asi 20ks ukradli z obchodu, takze som poprosila predavaca nech mi ide do skladu zobrat teda 1 ks..a nedal mi ho z ruky az pri pokladni, vraj aby som tiez nahodou nebola ten pripad, ze idem kupit a odidem bez zaplatenia, ako sa im to uz stalo 20x. A teda som si vsimla iba rozmer tych obliecok, ci mi sedi na postel. Tak sme to spolu s predavacom kukali a rozmery boli ok, tak som nekukala dalej, ci su bavlnene alebo nie...proste som si bola ista ze ano..Ked som ich doma rozbalila, vsimla som si, ze su vlastne z mikrovlakna...co ma trosku zarazilo, tak som ich supla do pracky, operiem , dam pekne dcerke na postel a bude sa hajat. Lenze ked sme tak lezali pod tym paplonom, tak ono to nie je ako klasicke obliecky na ktore som zvyknuta...take trosku zvlastne to je. Teraz vratit ich nemozem, kedze su uz oprate...a co teraz s tym? Dcerke sa pacia velmi aj mne...len hovorim , nevadi mi to az tak, len som ostala sklamana...aj ked na nich dcerka sedi, a trochu sa suchne, tak cela obliecka sa vytaha z paplona,mam na mysli ze neostane pevne ako keby bola z bavlny. Chcem sa opytat, mate niektora z vas skusenosti s oblieckami z mikrovlakna a ste spokojna?..dakujem pekne.

kvojtanikova
26. apr 2012

@danculik ja ich tiez nemam rada, hoci maju krasne dizajny a nemusia sa zehlit, ale mne vadi presne toto co pises, ze sa hrozne smykaju a suchocu, a ja osobne sa pod nimi aj potim, menej kvalitne sa po case zvyknu aj zozmolkat (ale to asi nebude tvoj pripad, kedze licencovane Hello Kitty asi budu kvalitnejsie, tipujem ze boli aj dost drahe). Teraz uz nenarobis nic, pokial je dcerka spokojna, tak ju na smykanie neupozornuj, pochval jej ich, aby sa jej nesprotivili, a bude dobre.

ondrej1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alzbetka17
19. júl 2014

ahoj aj podla mna nad bavlnu nic nema 🙂 ja som spokojna s e shopom http://www.almaobliecky.sk/ kupila som tam malej paplon vankus maju aj farebne, taktiez aj obliecky do postielky aj pre nas som maximalne spokojna 🙂 a cenovo pristupne

svea
29. sep 2014

Ahojte, nemate niekto skusenosti s bavlnenym satenom? Kamaratka mi odporucila http://postelneoblecenie.sk/ , tie obliecky vyzeraju velmi pekne, len nemam skusenosti s tym materialom.

edita56
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zojula
17. nov 2014

@danculik Ahoj, tiez som kupila dcere asi podobne, mikrovlakno aj Hello Kitty, akoze v pohode, len mi straaaasne vadi, ze su sa v nich paplon vnutri smyka a mala sa parkrat pretoci, pomrvi a paplon je dokrceny v jednej kope naspodu, a keby tam nie je dole ten zips tak je vonku vyvleceny a mozem napravat zas a znova 😠 Mate nieco vymyslene na "uchytenie" paplona zvnutra v obliecke 🙂 Uz som si povedala, ze ho na rohoch k obliecke asi prisijem 😀 😀 😀

dana_l
17. nov 2014

aj ja som kupila pre deti nastastie, nastastie len jedny. a mam ten isty problem. nebude to "drzat" tvar. ten paplon potom musim ponatriasat aby znova vyzeral k svetu

zojula
3. dec 2014

Pridavam novu skusenost-povodne som mala v obliecke taky tenky letny paplon, hladky na povrchu a k nemu patril aj ten komentar vyssie. Po vymene paplona uz problem s "utekanim" paplona v obliecke ani nie je. Jeeee, tesim sa 🙂

patkaza
29. okt 2015
Používateľ patkaza je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.

ja mám najradšej oblieky z bavlny a detičky mikrovlákna tiež nemajú radi http://akoapreco.com/ako-vybrat-detske-obliecky/

slniecko682
19. apr 2016

@alzbetka17 Ja praveze tiez kupujem obliecky vzdy bavlnene a mam hrozne rada potlace. Ale obliecky nestaci, ked su iba pekne, musia mat super mterial podla mna. Napr. teraz som hladala vintage povliecky, kupila som si uplne krasne na vypredajskladu.eu a boli mega lacne, ale fakt su prijemne aj motiv pekny (take akoby starodavne dopisy suna nich). Z mikrovlakna som mala jedny a hroza, zosmikla som sa pomaly az na podlahu :D

robco2801
15. sep 2016

Ahojte, my s manželkou stále kupujeme len bavlnu. Je prírodná a čo je prírodné určite nieje škodlivé, aspon by nemalo byť 🙂 Naposledy sme kúpili obliečky s obrázkom Máša a medveď. Perfektná kvalita, niekoľko krát sa už prali a stále su skvelé. A hlavne krpci sa z nich neskutočne tešili http://www.oblieckymasaamedved.sk/

danielka_m22
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andrejka_l
Odpoveď bola odstránená
Zobraz