Detská obuv v Košiciach. Kde a aké značky?

ootaznik
29. sep 2011

maminky, napíšte prosím Vaše skúsenosti so zháňaním detskej obuvi v KE - aké značky a kde ste kupovali, prípadne aj spokojnosť.......snáď pomôžete zorientovať sa nie iba mne, ale aj iným maminám. ďakujem 🙂

katka888
29. sep 2011

my kupujeme bud zn protetika, alebo wanda , dostat ich v zdravotnickych potrebach.
topanocky su sice drahsie, no moj nazor je, ze na nohy potrebuje clovek kvalitne topanky, setrit sa da na obleceni.

sweetsuzi
2. okt 2011

Kupujeme casto v Galerii v Deichmanne a potom v Novej nemocnici v zdravotnickych potrebach v suterene maju Protetiku - tam sme kupovali tiez uz viackrat. Na topankach sa neoplati setrit, najma ak je nabeh na plochu nozku, ako u nas. Potom nam este odporucala rehabilitacna doktorka znacku Sante - tie som videla v zdrav. potrebach tam ako su rehabilitacne ambulancie, ale take sme zatial nemali.

gabika7706
2. okt 2011

Sante, Protetika, Fare - vacsinou v zdravotnickych potrebach (moja skusenost - Nova nemocnica, lekaren - Poliklinika Sever, velmi dobry vyber maju v lekarni na Zimnej ul., na Hlavnej vo dvore vedla Aidy...) v Dargove na 3. posch., ta ista predajna je aj na Alzbetinej ul., nieco sa da kupit aj v Deichmanne, Bata, Reno, zn. Peddy maju v predajni obuvi nad Billou na Hlavnej ul., na Kovacskej vedla Retra je obuv, tiez maju dobry vyber pre deti....
no a sportovu obuv /trekove topky, tenisky a spol/ v sportovych obchodoch...

deny3
2. okt 2011

hlavne v zdravotníckych potrebách, v Medicínskom centre je super žienka, čo poradí, zatial sme mali značky santé a wanda, veľká spokojnosť, sú to síce drahšie topánočky, cca 25-30€, ale sú kvalitné, kožené a dokonca aj veľmi pekné.

kolesarowa
3. okt 2011

my máme väčšinou značku Elefanten,a tú dostať v Deichmanne..je to kvalitná nemecká značka,síce sú topánočky trocha drahšie,ale ak natrafíte na zľavy tak v pohode. 😉 Značku Protetika sme ešte nemali,no Wanda áno..a tú odporúčam.Sandálky od tejto značky boli na jednotku 😎 Na Alžbetinej sú 2 predajne..detskej obuvi.V prvej dostať lacnejšie botky,ako v tej druhej...tá druhá je vlastne partner predajne z Dargova 3.poschodie.V prvej,myslím,že sa volá Walkland kúpite topánočky poľskej značky Kornecki.Tiež kvalitné,so všetkým čo majú mať..klenba atď.A okrem toho veeeeeľmi milý mladý mužský personál 😀 ..ktorý ochotne pomôže z kočíkom,kedže je tam schodík,ale aj z výberom topánočiek.

beatrix13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miriama11
26. jan 2014

Ahoj ja som malej kupila topanocky v predajni ecco su drahe ale maju zlavy a vtedy sa to vyrovna aj z inymi znackami a boli uplne perfektne.inak ja som vyberala co najmeksie topanky na prve chodenie a preto som nekupovala v zdravotnych potrebach lebo mi pripadaju prehnane tvrde na taku malu nozku.a ked mozem este odporucit topanky na prve chodenie tak znacka clarks je super len topanocky treba objednat

rimiso
3. apr 2014

ano aj mi sme velmi spokojny sprotetickoiu obuvou hlavne z novej nemocnice v suterene mame ploche nozky takze od malickaobaja synovia nosia protetiku su kvalitne aj ked drahsie len z tycjh vecsich cisel je coraz menej

cernicky
12. jún 2015

Ahojte, ja som zistoval protetiku a dostal som info ze sa daju objednat priamo od vyrobcu na podnikatelske uceli, je potrebne objednat aspon 10 parov a je to za velkoobchodnu cenu, tak ak by ste mali zaujem mohli by sme sa vyskladat 🙂

januska20
13. mar 2018

@deny3 Dobrý deň, viem,že je to stará diskusia,ale funguje ešte tá predajňa v medickom centre?

deny3
13. mar 2018

@januska20 áno, funguje, stále sú tam milé žienky 🙂

januska20
13. mar 2018

@deny3 a kde presne to je? ja som síce v medickom centre bola iba raz aj to na ultravuk, je to niekde pred vstupom?

deny3
13. mar 2018

@januska20 hned na prízemí, ako je milk agro, potom kvety, číňan a zdravotnícke potreby.

januska20
14. mar 2018

@deny3 veľmi pekne ďakujem, skúsim tam zájsť ..

slnieckoada
27. mar 2018

Dobry den mozte mi poradit kde je medicke centrum dakujem a nevie niekto kde predavaju detske topanocky rak dakujem

mravvcek
31. jan 2019

Maminy wandy kde lupim? Sandalky myslim 🙂

nika6452
17. jún 2020

@deny3 a kde je prosím vás to medicínske centrum ? Ďakujem

deny3
18. jún 2020

@nika6452 na Terase, Brigádnicka ulica, od magistrátu napravo.

nika6452
18. jún 2020

@deny3 dakujem áno našli sme to ...
Dnes čo smee pochodili tam bol asi najväčší výber ale už veľkosti nemali toľko ...

lubka1709
6. jún 2022

Dobrý večer prajem kde v blízkosti ulice Strojarenskej v Košiciach od polikliniky aby som prešla pešo dá sa kúpiť detska obuv protetika?