Detská kozmetika - recenzie

monik1505

Dobry den prajem 🙂
Prosim Vas, aka kozmetika Vam vyhovuje? skusenosti? Nazor?? Rozhodujem sa medzi: hipp alebo nivea. Dakujem 😉

liz_lemon
13. sep 2017

pre babatko nepotrebujes nic, staci cista voda, len na zadok mydlo

deti95060810
13. sep 2017

Ja som nepoužívala nič....Načo. Bábo krásne vonia aj bez týchto chemikálií....

mahim
13. sep 2017

skuste prirodnu kozmetiku bez chemie alebo olejceky ciste

za mna urcite tu:

biokozmetika
14. sep 2017

do roka bábätko aj tak nijakú chémiu na seba nepotrebuje, vonia krásne aj bez toho a čistá voda na umytie postačí. A ak už niečo dávať na telo tak minimalizovať chémiu...ak by ste hľadala alternatívu tak kuk na môj bazár (nemecká certifikovaná prírodná kozmetika) alebo hľadať nejakú inú prírodnú alternatívu.

damoska
13. júl 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

@biokozmetika suhlasim. Tiež som do roka nedavala nič. Iba čista voda, telo natierala kokosovým olejom a na zadoček krém.

essenceee
31. okt 2018

ano, pokial to ide, určite minimalozovat chemiu. Skuste ten kokosový olej a teličko umyvat iba čistou vodou. Alebo použivat kzmetiku pre deti značky Bioderma, Mixa.

damoska
7. jan 2019
Používateľ damoska je nedôveryhodný

v poslednom čase nam sedi aj kozmetika Mixa, hlavne šampon a telovy krem. mam ich už vyskušane, takže teraz to už priamo kupujem na Notino

markusko2
Odpoveď bola odstránená