Detská kozmetika Hipp

zuzka_puska
17. nov 2016

ahojte, chcem sa opytat na detsku kozmetiku hipp - tie ktore ju pouzivate, ste spokojne? Prave obzeram na eshope sampon a sprchovy krem, nejak neviem najst realne recenzie od uzivatelov, len tie popisy ktore si pise sama firma hipp.... Tak preto by som chcela nejake skusenosti, ci ste s nimi spokojne. Doteraz sme pouzivali sebamed a biodermu, ale ten hipp je o dost lacnejsi, tak ma zaujima, ci je aj dobry 🙂 dakujem pekne.

glorikarebeka
17. nov 2016

@zuzka_puska velmi spokojna a aj zimny krem na tvar pre mna naj

zuzka_puska
autor
17. nov 2016

@glorikarebeka fakt? super, tak premyslam ze objednam malej sprchac, stoji cca 3eura co je oproti 11eurovej bioderme parada....

ivica46
17. nov 2016

My používame sprchac,telové mlieko,pletovy krem aj vlhcene utierky,podľa mňa veľmi dobrá kozmetika

gir
17. nov 2016

Aj ja používam HIPP a som maximálne spokojná

zuzka_puska
autor
17. nov 2016

zienky dakujem, objednala som nakoniec sampon sebamed, a sprchovy krem HIPP. tak som zvedava, vyskusame 🙂 🙂 Ako ten ich popis znie celkom fajn, ale ved ktora firma by k svojim vyrobkom napisala nieco zle 🙂 Tak vyskusame,dakujem pekne 🙂

natalushka
17. nov 2016

Uz mas sice objednane..🙂ale myslim,ze neobanujes🙂ja som pre maleho pouzivala vsetko hipp..aj pouzivam,co sa este da(ma skoro 2,5roka🙂)..od narodenia koznetiku,postupne prikrmy,mlieko..jednoducho vsetko..kozmetiku sne ale od cca roka vymenili,bo chodime koznej s istou formou atopickeho ekzemu..ake hipp mu to nikdy nezhorsoval..menili sme len na odporucanie lekara na prave tu biodermu..u nas hipp pouzivaju uz v porodnici..za mna len spokojnost,na ktorykolvek ich vyrobok..ja mam ale ajto stastie,ze ho kupujem v rakusku..ale myslim,ze budete spokojne

zuzka_puska
autor
17. nov 2016

@natalushka dakujem 🙂 🙂

maminkaat
17. nov 2016

@zuzka_puska mi pouzivame len hipp od narodenia a spokojnost super na jednotku mi hipp proste milujeme je tu aj skupina hipp

nuska
17. nov 2016

Ja odporúčam aloe vera od LR. Super vonia, stačí máličko, rozotiera sa perfektne. Ani hustý ani riedky. A je bez parabénov. Obsahuje 30-40% aloe, prirodzene udržuje pokožku vlhkú. Už len túto a vyskúšala som od lacných po drahé. Cenovo porovnateľné s Hipp, no keďže stačí málo, vydrží dlho. Všetkým známym idem dávať na Vianoce 🙂 Ak by mal niekto záujem, aj keď len o vzorku, pošlem, určite neoľutujete.

zuzka_puska
autor
17. nov 2016

@nuska to je sprchovy gel, ci krem?

zuzka_puska
autor
17. nov 2016

@maminkaat dakujem za pridanie 🙂 Ani som nevedela, ze ta kozmetika je fakt taka dobra a ze tolko mamiciek je s nou spokojnych 🙂 tak snad aj my budeme.

maminkaat
17. nov 2016

@zuzka_puska napis @zoizoi ona ti najlepsie napise o hipp kozmetike ale aj o prikrmoch ci mlieckach je to nasa hipp ambasadorka☺

alias313
17. nov 2016

@zuzka_puska ja som dlho pouzivala biodermu,sebamed a klorane bebe.mam ekzem a priznam sa ze niekedy ma stipal sprchac na ruky.a potom som v obchode zbadala hipp.pozeram zlozenie:prirodnejsie ako bioderma,cena neporovnatelne nizsia a tak si vravim vyskusam.Je to jedina kozmetika ktoru pouzivam uz 2 roky.Sprchac,telove mlieko,pletove mlieko...A pouziva ju aj moj muz a obe deti.Pre mna je vyborna.

nuska
18. nov 2016

@zuzka_puska je telove mlieko, sprchovaci, sampon, pena, krem na tvar, krem na zapareniny, mliecko pre buduce mamicky na brusko

meusicka
18. nov 2016

@zuzka_puska ahoj, ja ked som zhanala pre deti kozmetiku, mne pani v lekarni povedala, ze Hipp su fajn, a aj maminky pochvaluju, staznosti na nu maju velmi malo. dodnes pouzivam sampon od Hipp a to maju baby uz 8 , 5, 5.

zuzka_puska
autor
18. nov 2016

@nuska ja som zatial objednala sprchovy krem, sampon este mame biodermu a sebamed, ked ich vynicime ucrite skusim aj sampon od HIPP, ked si tu znacku mamky takto pochvaluju 🙂

nuska
18. nov 2016

@zuzka_puska ale ja som nie Hipp chválila ale aloe vera od LR 🙂

zuzka_puska
autor
18. nov 2016

@nuska aha, pardon nepochopila som prepacte 🙂 🙂 Len to LR je dost financne narocne... ale mam od nich ten sprej prvej pomoci, pomaha pri bolesti hrdla.... A aj zubnu pastu, ta je tiez super 🙂

nuska
19. nov 2016

@zuzka_puska detska kozmetika nie. Da sa za nejakych 9,6.

zoizoi
19. nov 2016

@maminkaat ďakujem 🙂
@zuzka_puska ahoj 🙂 pošlem ti pozvánku do skupiny HiPP, nájdeš tam aj recenzie na kozmetiku 🙂

babatkoo
19. nov 2016

Aj my mame zimny krem, olej na telo a vlhcene utierky (modre). Pouzivame denne a som spokojna. Od narodenia na striedacku s Biodermou

zuzka_puska
autor
20. nov 2016

@zoizoi dakujem pekne 🙂

zuzka_puska
autor
20. nov 2016

@nuska maju nejaku stranku? kde si viem pozriet vklude vyrobky?dakujem

berni
20. nov 2016

@zoizoi prosim pridate aj mna do skupiny hipp?

nuska
20. nov 2016

@zuzka_puska www.lr-slovak.com Objednávať sa dá, ale len ak si registrovaná. Ak by si niečo chcela daj vedieť, dávam aj zľavu 🙂

momoqui
22. nov 2016

@zuzka_puska ahoj uz si vyskusala nieco z HiPP? Ja pouzivam vsetko Sebamed a som spokojna ale rozmyslam na kremom HiPP pretoze SM mam ten s pumpickou a je dost velky na nosenie 🙂 tak by som chcela skusit ten plochy HiPP? Ako by si zhodnotila tu HiPp? Je to kvalitou podobne sebamedu a bioderme? Dikii

zuzka_puska
autor
22. nov 2016

@momoqui vcera mi kurier priniesol balicek... Objednala som sprchovaci krem HIPP, ze zatial skusime ten 🙂 Sampon mam este biodermu a sebamed, ked vynicime, objednam aj sampon. Pouzivame 2 dni, takze zatial neviem zhodnotit, ani nejak velmi porovnat. Ale ak si citala aj komentare vyssie,tak vidis ze zienky su s HIPPom velmi spokojne. Ja som sa rozhodla prejst postupne na kozmetiku HIPP aj kvoli cene, je podstatne lacnejsia ako bioderma... Tak som si povedala, ze skusim. A uvidim 🙂 Ten sprchovy krem co mi vcera prisiel, je fajn, pekne jemne vonia, je kremovy.

A co sa tyka porovnania - ja vlastne ani neviem, ako sa hodnoti kvalita detskej kozmetiky...??? Mne ten sprchac HIPP hustotou pride skoro rovnaky ako kazdy iny sprchac ☹ Takze toto ja asi ani nebudem vediet porovnat 🙂

momoqui
22. nov 2016

@zuzka_puska dik 🙂

lilu7
3. mar 2017

Hipp penove mydlo na ruky. Nivea sprchac.bepanthen care na ritku😉