Darovanie monitoru dychu do nemocnice

gabriela2952
13. nov 2023

Ahojte, keďže sa mi nedarí predať monitor dychu kupovaný tento rok, tak mi napadlo ,že by som ho podarovala do nemocnice. Napadlo mi to teraz, takže tak o takomto čase nejdem volať:D prijímajú aj takéto veci ?

natalia_r
13. nov 2023

@gabriela2952 nepodarujes radsej nejakej socialne slabsej rodinke? Ocenia a potesia sa viac ako nemocnica 😊

anavixy
13. nov 2023

Tiez si myslim, ze nemocnica to nepotrebuje 🙂

gabriela2952
autor
13. nov 2023

@natalia_r takú žiaľ nepoznám a keby som napísala príspevok tak by sa tam ozvali aj taky co niesu sociálne slabší:(

anavixy
13. nov 2023

@gabriela2952 tak mozno nejaky azylovy dom alebo socialny pracovnik (ak teda riesia aj ludi, co sa o deti staraju). Sice to je asi pracnejsie, ale ak by sa vam podarilo kontaktovat niekoho, mozno by to pomohlo 🙃

natalia_r
13. nov 2023

@gabriela2952 skus nejaku skupinu na fb, alebo sa popytaj ci niekto nepozna. Viem ze sa mozu ozvat aj spekulantky 🤨

gabriela2952
autor
13. nov 2023

@natalia_r napísala som jednej pani, čo v našom meste takto pomáha ľuďom tak snad niekoho takého pozná🙂

pribinak
13. nov 2023

Ponúkla by som ho detského domova pre nejakú profi mamu čo má doma rizikového novorodenca

vkatush
13. nov 2023

@gabriela2952
My ešte náš využívame, tiež nemá ani rok, ale plánujem ho potom posunúť do azylového domu.
Prípadne môžeš sa spýtať v okolí, ak máte nejaký azyl, detský domov, rád sestier,... či nemajú kontakt na profirodiča alebo nevedia o nejakej rodine sociálne slabšej rodine s bábom (možno na ceste). A sú aj sociálny pracovníci, čo majú na starosť také rodiny, isto by ti vedeli pomôcť.
Do azylového domu hocikde na SVK (ak nemáš nablízku) môžeš aj zavolať, spýtať sa, či sa im nezíde a poslať poštou.