Dali ste dcérkam aj oceľové pozlátené náušničky?

megi1989
20. júl 2011

Chcela by som sa opýtať mamičiek, ktoré dávali svojím dcérkam náušničky - či ste dávali len zlaté, alebo sa tu nájdu aj mamičky, ktoré dávali oceľové - pozlátené ? Vopred ďakujem za odpovede. 😉 🙂 😉

beruska.zuzanka
20. júl 2011

Chirurgická oceľ je najmenej alergizujúci kov, respektíve naň by nemala vzniknúť nejaká zlá reakcia, my máme čisto z chirurgickej ocele, nepozlátené. A v pohode, nič nebolo ani nie je problém 🙂

lucia.kl
21. júl 2011

ja som dávala titán - nastrelovali, to je ešte lepšie ako chyrurgická ocel, normálnu ocel by som nedala - môže byť alergia, a tieto náušničky (titánové) sa po 6týždňoch vymieňajú za normálne aké si maminka donesie a to je už uško zahojené...

stvura
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzkat1
21. júl 2011

ja som nedala nic, lebo ved naco...ked bude chciet ked bude vacsia tak potom dame...a nelutujem toto rozhodnutie, lebo mala je velke sidlo a ako ju poznam uz davno by si ich vytrhla z uska.... ale ak by som davala tak urcite chirurgicku ocel... nedavala by som ziadne pozlatene ani nic podobne alergenne...

annaopialova
22. júl 2011

ahoj ja mam chlapca ale nedavala by som pozlatene ak tak poriadne zlate moze nieco dostat uska jej mozu hnisat a toje bolestive

michaela.g
25. júl 2011

Chcel asom dat biele zlato, ale bolo mi odporucene dat normalne zlte zlato, to je pre mrne vraj najbezpecnejsie...

parvitas
26. júl 2011

máme biele zlato, prepichnuté ušká a úplne bez problémov.

sante
27. júl 2011

ja som dala nedávno malej prepichnúť a je to chirurgická ocel pozlátena a povedali nám, že o mesiac možme vymeniť (nie nikel), alebo možme nechať tie čo jej nastrelili 🙂

andrejka1974
28. júl 2011

my mame zlate nausnicky a neodporucala mi ich lekarka dat skor ako budeme mat ockovanie 6 vakcinou takze sme ich dali az ked mala 7 mesiacov

zuzana1710
28. júl 2011

ja som malej davala nastrelovat v 9 mes chirurgicku ocel-pozlatene.nic ziadny problem az do 2 rokov..potom jej zacalo jedno usko hnisat a musela som jej to vycistit a presli sme na klasicek zlte zlato a klop klop klop je to ok.

nibiru
28. júl 2011

kedze nastrelovanie sa robi az od 6m. mi sme davli tie ocelove s ruzovim kamienkom po 6tt sme dali zlate.