Dá sa zohnať zavinovačka na šnúrky?

trinitka87
7. nov 2010

Ahojte, zhanam este zavinovacku, len vsade vidim len na suchy zips. zda sa mi, ze pri nom to je take limitovane, ze sa neda bud viacej alebo menej zapnut.
ake mate s nimi skusenosti? alebo mam vobec nadej ze najdem aj taku na zavazovanie na snurky, alebo maslu?

janninn
7. nov 2010

Ahoj Trinitka, ja som mala zavinovačku na pracku, zn. richelieu, nie len, že som si mohla nastaviť dĺžku šnúrky, ale aj sa mi nerozopínala 🙂, bola aj s kapuckou, len ju nemajú všade. Veľa šťastia pri výbere 🙂.

berus222
7. nov 2010

neboj, este najdes aj taku na snurky. naozaj ta na suchy zips neni nic moc. teda aspon u nas nebola ziadne waw.

lawli
7. nov 2010

ahoj ,ja som mala zavinovačky na suchý zips a bola na nich aj mašľa.No po pravde tu mašľu som neviazala (iba niekedy)
a ten suchý zips bol našitý štýlom kríž ,neviem či som sa dosť jasne vyjadrila 😒 ,a vobec nelimitoval zapinanie.Práve naopak dalo sa to prisposobiť. 😉

inka04
7. nov 2010

Urcite najdes este na snurky, tzv. klasicke perinky, ku ktorym sa kupuje vlozka zvlast, tie su podla mna najlepsie🙂

ivv
7. nov 2010

ahoj,
my sme tiez mali jednu na suchy zips.. nevyhoda? mala sa mi vzdy zobudila, ked som ju chcela rozopnut.. 😖.. a nebola ani taka pevna ako tie klasicke stvorcove. jednu som mala taku podlhovastu, este ked bola moja mladsia sestra babatko, ale ta zas nebola dobra na polohovanie. najlepsia je ta klasicka stvorcova, a veru.. je tazke na nu zohnat obliecku, mozno niekde v malych mestach, kde je o to este zaujem, alebo pozicat 🙂 alebo dat niekomu usit 😝

a pytas sa na prasok.. (tiez mam januarove babatko 🙂 ) riesili sme aj koznu, kedze som sa nadlabla medovymi rezami s xxl vrstvou cokolady a mala sa mi vyhadzala, vtedy mi kozna povedala, aby som malej veci prala v mydlovych vlockach.. takze som prala v nich (v DM maju Bupi), neskor ked sme presli na prikrmy tak som zacala prat v Persile Sensitive 😉 bolo treba cosi silnejsie 😝

cathy77
7. nov 2010

ja som mala pri synovi aj perinku aj zavinovačku a perinku som používala na 99%. Aj teraz si obstarám zavinovačku vystuženu kokosovým vlaknom ale asi dám prednosť perinke ako minule, dieta mi v nej príde pevnejšie a tiež ak ju rozviažem počas spania, malé nezobudím...

benne
8. nov 2010

Ja som mala perinky, s antialergickou vložkou, ale bolo malému zima, tak som dala klasické pierkové perinky (v zime som ich nechala vonku vymraziť) a tie som používala asi mesiac a potom tak vyrástol, že som ich mohla odložiť. No a ked som mala v perinke tie antialergické vložky, tak sa mi v nich aj hrozne šmýkal, hoci som ho zaviazala klasicky tými tromi šnúrkami 😉

stanislavao
8. nov 2010

Zavinovacka na suchy zips nieje dobra. presne ako pises, je to obmedzujuce. lebo ked je babo mensie, tak sa v tom smyka dole a nema to okolo telicka. lepsie su take, ktore maju snurky, co si uviazes podla potreby.
mne zavinovacky sila moja mama take pekne a namiesto suchecho zipsu som mala taky dlhy spagat, alebo masku, alebo ako to mam nazvat a v zavinocke babo som tou stuhou obtocila niekolko krat po celej dlzke telicka a tym bolo dobre fixovane a mohla sim na peknejsie i slabsie, podla potreby ho uviazat.
a druha vec je pri suchych zipsoch, ze ta jedna strana je taka draplava, skriabe, pri prani sa do toho zachytavaju, prilepuju ostatne kusy pradla. no je to na tebe, ale ja by som taku perinku viac nechcela. mala som jednu, suche zipsy som odparala a mame z nej paplonik. ani s klasickou perinkou nemam ja dobre skusenosti, ale to co som pisala, s tou stuhou, tak to bolo super.