Dá sa používať cestovná postieľka na každodenné spanie?

syja19
5. jan 2013

Chcem sa opytat, uvazujem nad kupov cestovnej postielky, ktoru budem pouzivat aj na kazdodenne spanie cize doplnim na spodok matrac. Len sa chcem spytat ci su tie konstrukcie pevne, ci sa to da pouzit aj ako ohradka, a ci dietatko pri vstavani, ked sa bude ucit vstavat, nemoze nejako tie horne tycky stlacit dole ked sa o to zavesi, ci sa to nezlozi? Ci to udrzi tu vahu? Dakujem...( rozmyslam nad znackou Zopo)

mummy01
5. jan 2013

Ja mam cestovnu postielku od synovho narodenia,pouzivana je dennodenne 3 roky,teraz si z nej deti robia bunkre a obaja do nej vliezaju a vyliezaju,skacu v nej....a postielka je ako nova.Mam BabyOno-je pevna a bezpecna.U mojej mamy mame Graco a ta uz taka pevna nieje.

julinkaz
5. jan 2013

ahoj, my sme cestovnú postieľku využili pri prvom synovi 100% a budeme ju používať aj pri našom druhom bábätku 🙂 cez deň spinkal synček v cestovnej postieľke a v noci v normálnej drevenej 🙂 a tie tyčky určite stlačiť nebude môcť, lebo ja som s tým mala problém, ide to ťažko. keď bol väčší, dali sme dole ten matrac pre malinké detičky a krásne sa nám tam vedel vyhrať 🙂 no a keď sme pri skákaní zlomili drevenú postieľku, tak sme cestovnú využili aj na nočné spinkanie, dala som mu tam riadny hrubý matrac a bolo 🙂 takže určite ju využiješ, je to dobrá pomôcka 🙂

jajka68
5. jan 2013

Ahoj, my pouzivame cestovnu postielku od narodenia, mala v nej spava, bo nemame cas rozlozit normalnu drevenu. mame v nej aj madrac, mame ju polohovatelnu do 2 poloh, tak je celkom fajn, poslem ti link do IP

gabkostanka
5. jan 2013

osobne si neviem predstavit cestovnu postielku namiesto klasickej, my mame cestovnu aj ako ohradku, ale tam su len take zavesene drzadla, syn v nej stal dobre, neposkladala sa...ale aj tak sa 1.x postavil v klasickej pomocou tych tyciek...

lucia1234
5. jan 2013

ahoj , my sme tiež používali cestovnú namiesto klasickej , dala sa dať do 2 polôh a dokupili sme klasický matrac, boli sme s ňou maximálne spokojný. Konštrukcia bola pevná a vôbec sa nevykývala a to sa v nej neskor hrávali naraz 3 deti ( 7,4 a 2 ročné) a vydržala to. Mali sme zn. caretero aj s prebalovacim pultíkom

monda17
5. jan 2013

Mam značku CARETERO s prebalovacím pultom, prežila dve deti a tie ju teda riadne testuju, používam ju ešte na obedný spánok, kupila som do nej kvalitný matrac. Dá sa dat do 2 poloh. Spokojnost velka 🙂

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
snu
5. jan 2013

tiez mame caretero.. sme spokojni, ako babo spaval v hornej polohe,ale len cez den, na noc sme mali drevenu,, moja pohodlnost,,cez drevene tycky som vnoci podavala dudlik,ked malemu vypadol a nemusela som k nemu vstavat 😀
a teraz sa v cestovnej hrava,a prave teraz sa vnej uci vstavat,, a som rada ze trenuje v cestovnej,pretoze tie pady v drevenej boli bolestive a v cestovnej sa v podsate nema o co udriet,, 😉

lejlla
5. jan 2013

Ja mam aj klasicku ale aj cestovnu.mame znacku Hauck a som max spokojna.je pevna maly sa tam aj vyspinka aj prehra..a co sa tyka zlozenia ked dietatko vsava alebo blbne v postielke tu nasu mam problem zlozit ja cielene a urcite nie maly nahodou!

lucina7
8. jan 2013

treba hlavne pevnejšiu. my máme hauck a tá je super. dokonca v nej malá prespí dlhšie ako v drevenej a ani sa v nej nebúcha.