Čo sa stalo s obchodmi Mothercare?

kvetinka211
22. máj 2013

Neviete niekto co sa stalo s obchodmi mothercare .. v auparku aj eurovei su zavrete - neviete ci niekde este funguju a ci este otvoria?
Chcela som kupit este overalove pyzamka ktore maju asi ako jedini az do velkosti 3r a nic 😢

inka04
22. máj 2013

Definitivne odisli zo Slovenska, podobne ako Debenhams☹

alabama0011
22. máj 2013

Mothercare zatvara obchody vsade, aj v UK... Fin. problemy.. Skus online shop .. Myslim, ze zasielaju na SK.

tatiankaba
22. máj 2013

Inak to je skoda segra mi spominala ze na Slovensku zmizli :(

vera_alanko
22. máj 2013

Ja som v Irsku a pokial viem, zatial funguju..

matula1981
22. máj 2013

Obchody v Bratislave zatvorili kvoli financnym problemom

marthuska
22. máj 2013

vobec mi nebudu chybat, tovar ok, ale tie ofucane predavacky...

alena1808
22. máj 2013

Ja som v UK a aj tu maju otvorene. Boli sme asi pred 4 dnami.

jardu
22. máj 2013

overalove pyzamka su super aj z GAP.eu, mavaju dobre zlavy a zasielaju aj na SK.

mijunik
22. máj 2013

My sme kúpili overalové pyžamká v H&M, neviem, do akej veľkosti tam majú, kupovali sme 92, ale zdá sa mi, že tam mali aj väčšie. 🙂

euphoria
22. máj 2013

najlepsie pyzamkove overaly su podla mna zn. fixoni, kedze maju zips, je to ovela rychlejsie oblecene, kupujem v Brendone

jana_marhula
4. jún 2013

jejjj to mi je luto. Rada som tam nakupovala. Zostali aspon vo viedni? musime prezistit, dam vediet🙂)

emogeon
26. jún 2013

no skoda, kopec tychto uk znaciek odislo z sk... a co je namiesto nich v auparku?

eniuch
8. sep 2013

@emogeon teraz su tam hudobne nastroje. mne budu chybat ich fleesky, maju zips a sedia nam lepsie ako Nextove.

lenkaleg
12. mar 2014

Ahojte....chcem sa spytat, ci niekto z Vas uz objednaval oblecenie z Mothercare.com......posielaju aj na SK? Ak hej ake je postovne a kolko to asi tak trva kym to pride.Vdakaaaa

lyzzy
12. mar 2014

bola som pri ruseni mothercaru v eurovei.....mne sa dostalo do usi ze ich kupil nejaky arab ktoremu to az tak nevynasalo a tak na slovensku uz mothercare nie je....v susednych statoch neviem.
Podla mna mali dost drahe veci ale zase viem ze veeeela ludi sa po nich pytalo este davno po tom co miesto po nich prevzalo hrackarstvo.Ale zasa tam mali perfis tricka pre chalanov.

manchester1987
12. mar 2014

tu v anglicku davali ze majitel jednoducho dal vypoved nema to majitela

dtb
Odpoveď bola odstránená
Zobraz