Čo obliekať bábätkam do vody?

nssv2
19. feb 2024

Ahojte baby, som prvorodička a možno zvláštna otázka, ale čo sa dáva bábätkam do vody/bazéna? Sú nejaké špeci plienky alebo plavky? Chceme od 6m začať chodiť na plavanie 🙂

deti95060810
19. feb 2024

pozri túto stránku... objednávala som odtiaľ
https://rybicka.sk/

klip0
19. feb 2024

Buď jednorazové plienky na plávanie, je veľa druhov (my sme boli spoko s tými z DM), alebo neoprénové plavky ktoré slúžia ako plienky.
Niekde ale majú podmienku a musí mať dieťa tie plavky, plienky na plávanie nestačia

danka_gi
19. feb 2024

@nssv2 my tiez chodime na plavanie a plavky pre drobca sme kupovali na plavani, kde nam poradili aj spravnu velkost. Mozno aj vy budete mat takuto moznost. Nam to povedali na online stretnuti pred kurzom, ze je moznost kupenia si plaviciek aj tam. Taktiez nam vysvetlili, ze su lepsie neoprenove ako jednorazove plienky. Avsak, ked babo napriklad este nekakalo, tak odporucaju davaj pre istotu aj plienocku do vody + plavky. Ale napriklad v klube kam chodime maju od mamiciek kopec plaviek do vody, tak ak je treba len si vypytam a daju mi. Takze skor sa informuj tam, kde budete chodit plavat ako to tam chodi.

minesasubu
19. feb 2024

My chodime do plaveckej akademie a maju povinne plavky
nestaci len plavecka plienka uz
cize ja malemu obliekam bud plienku do vody a obycajne plavky alebo neoprenove plavky