Čo obliecť na spinkanie 2 mesačnému bábätku?

mata128
2. júl 2012

Baby,čo obliekate na noc 2-mesačnemu babätku v týchto horúčavách?náš má plienočku a taký dupačkový overalček.v noci nemrnka,ale rano je úplne spotený,hlavne okolo krku a na chrbátiku.vdaka

monika2606
2. júl 2012

@mata128 ahoj, my máme síce 3-mesačné bábätko, ale spinkáva v bodíkoch, najprv mala dlhé rukávy ale teraz už dávam aj na noc krátke lebo tiež bývala hrozne spotená, keď sa mi to nezdá tak len prikryjem plienočkou, alebo ju zabalím do zavinovačky, tú mám pod ňou...ale teraz to fakt netreba lebo je teplo tak radšej len tou plienočkou

katren
2. júl 2012

ze overal 😕 .....nic, iba v plienke, max. body s kratkym rukavom 😉

carmella
2. júl 2012

staci body a tensie ponozky

hradnapani
2. júl 2012

iba plienku, pripadne este tielko (alebo dobre su aj body s kratkym rukavom co sa daju odopinat na gombicky pozdlz bruska a nechat rozopnute), alebo len zlahka prikryt bavlnenou plienkou. Overalcek v tejto hurucave radsej schovat do skrine....

gaby21
3. júl 2012

Body s kratkym rukavom, tenke ponozticky, zakryt bavlnenou plienkou 😉 Ten overal, ked som precitala, tak ma az pot oblial, dietatko ma presne take iste pocity ako ty, cize ak sa ty v tychto horucavach potis a spis dajme tomu naha, babatku nemozes dat na spanie overal, to iste za kazdeho ineho pocasia, oblec ho tak ako si ty, plus jedna tenka vrstva navyse, nic viac 😝

wieruska1
3. júl 2012

Nasa trojmesacna spi len v plienke a to mame zapnutu klimatizaciu.... Pripadne len prekryjem lahkou dekou

palomka
3. júl 2012

body s kr. rukavom, popripade tenucke ponozticky. nic viac 😉

lauricka
3. júl 2012

sa divim, kolkym funguje prikrytie bavlnenou plienkou. Cimkolvek by som mojich prikryla, hned sa odkopu... 😕 mate vzorne deti teda

amanda683
3. júl 2012

my spinkame v bodyckach a na to dupky a ani raz nebola spotena a spinka krasne celu noc 😉

andrejka1974
3. júl 2012

moja spinka v bodicku s kratkym rukavom a ked je troska chladnejsie ma kratke nohavicky a ponosticky spime pri otvorenej vetracke cey den ma okno uplne dokoran

salma22
3. júl 2012

body ...popripade opalovacky...

simcab
3. júl 2012

naša 6-týždňová spinká v opaľovačkách a tenkých ponožkách 🙂

janaalzbeta
3. júl 2012

len tak v plienke 🙂 to bohate stačí...........................

brisilda
3. júl 2012

ja som malemu davala len plienku a spaci vak / letny / ......inak nic a maly spinkal krasne celu noc 😉

ivulik91
3. júl 2012

ja mam trojmesacnu a spinka len v plienocke...a prikryjem ju bavlnenou plienkou

zuzikak
3. júl 2012

nas takmer trojmesacny ma Pampersku 🙂 a tenucke tricko s kratkym rukavom. Na prikritie nic. Ani ponozticky neznesie. Ak je nad ranom chladno alebo zacne fukat silnejsi vietor, tak prikrivam latkovou plienkou a je spokojny.

katuska169
3. júl 2012

ja som davala mojim malim ked boli take male len plienocku a nic viac 🙂

simsalabim
3. júl 2012

Cez den som moje deti nechavala spat iba v plienocke, na noc bodynko bez rukavov alebo s kratkymi rukavmi a tenucke, volne o cca 2 cisla vacsie pyzamove nohavice namiesto prikryvky (take plachtaky z materialu ako klasicke panske trenky).