Čo obliecť 12 týždňovému dieťatku?

kamanima
8. jún 2014

môžem obliecť dvanásťtýždňovej dcére v takomto počasí už krátky rukáv? vo vnútri 22, vonku 30. bojím sa, aby neprechladla. poraďte prosím

monikags
8. jún 2014

Ja mam 12tyzdnoveho synceka a doma ma kratky rukav a kratke gate uz 3 dni 🙂 von mu davam tricko a kratke gate, alebo opalovacky. Je lepsie ked je dieta nalahko, ako ked sa prehrieva.

bajana
8. jún 2014

paneboze, urcite neprechladne ... ja ked vidim tie deti naobliekane len preto, ze sa matky riadia kalendarom a nie teplomerom...a potom, ze su stale chore 😒

winka99
8. jún 2014

prechladne ak ju naobliekas, spoti sa a prefukne ju vetrik
ved je horuco, urcite kratke rukavy a gate

11nika11
8. jún 2014

daj kratky rukavik a kratke gate alebo opalovacky,saty,co uznas za vhodne..keby si ju nababusila tak sa spoti a potom uz staci len male prefuknutie..riad sa svojim pocitom,pripadne sa poobzeraj aj po okoli,ako su deticky oblecene 🙂

majka99999
8. jún 2014

A ked pridete z prechadzky a bude mokra, tak samozrejme hned prezliect. Na hlavu len lahku ciapku alebo teda najlepsie dat plienku cez kocik, ked zacne svietit do kocika, vtedy netreba ani ciapocku.

rora
8. jún 2014

vonku 30 stupnov, babatka vidam v kocikoch v hrubych ponozkach,v rifloch.... ☹ mojej som davala len lahke saticky alebo len body s kratkymi rukavmi, nohy holé... max prekryte latkovou plienkou ked na nu svietilo, ciapka ziadna... ked je bezvetrie, ked fukalo tak tenucku ciapocku

ivetoy
8. jún 2014

samozrejme... vsimni si ake ma rucky,a hlavku...podla toho ju oblec...nepozeraj na inych..

mibi41
8. jún 2014

A co poradite ked ma moja 10 tyzdnova vzdy studene rucky,tak fakt neviem ako ju obliect ked vonku je horuco a ona ma rucky jak zmrzlinky,kratky rukav?Minule som ju obliekla lahsie a hned mala soplik :(