Čo dávate na prebaľovaciu podložku?

nikolabulkova
23. máj 2015

Dievcata prosim vas co davate na prebalovaciu podlozku ked babo prebalujete?Nechcem ten frote navlek.

28031970
23. máj 2015

Daj tam detskú bavlnenú osušku.

zuzik307
23. máj 2015

@nikolabulkova davala som jednorazove podlozky /do postele/, dostat kupit v lekarni...

lajlilinka
23. máj 2015

Ja dávam veľkú obyčajnú plienku...

katkatt
23. máj 2015

tiez len obycajnu bavlnenu plienku a casto mi ju rozbalene babo aj ocika, ked to nezachystim do jednorazovej plienky, to by som tych navlekov musela mat teda dost, aby som nemusela stale prat

taya4
23. máj 2015

Ja som kupila jednu tu plachtu a je v skrini. Davam uterak na ruky, mame ich vela.

orchidea123
23. máj 2015

ja son davala malej jednorazovu podlozku ktoru som pouzila viackrat AK ju pocikala take som ju vyhodila dostat ich v zdravotnych potrebach alebo v lekarni.

sviecka
23. máj 2015

latkovu plienku 🙂

monciky
23. máj 2015

ja kupujem velke balenia podloziek jednorazovych v lekarni rozmer 90x60, som s nimi velmi spokojna....

zabina27
23. máj 2015

tiez davam jednorazove podlozky zo zdrav. potrieb, su asi aj lacnejsie ako tie prebalovacie podlozky z drogerie, pouzivam jednu dovtedy, dokym ju neocika, cize nie je uplne "jednorazova". pripadne ked nemam, tak uterak

taya4
24. máj 2015

Tie jednorazove podlozky by mohli byt aj dobre ked clovek niekam ide. Neotravovat sa s plienkou/uterakom, ak to babatko nahodou ocika. Asi ich pojdem kupit. 🙂

prasiatko30
24. máj 2015

mala som starsie uteraky a tie som vymienala a prala podla potreby.

eikenella
24. máj 2015

bavlnenu plienku, pocika, okaka nahodou, operies, zrecyklujes 🙂

lubique
24. máj 2015

Jednorazove podlozky z DMky

monciky
24. máj 2015

podlozky z DM som ja pouzivala pri uplne malom babtku, odkedy je vacsi pouzivam tie vacsie, lebo mi vadi, ked ma hlavicku na tej studenej podlozke prebalovacieho pultu...

culia1
24. máj 2015

latkovu plienku, starsi uterak, obliecku na vankus, kedze mi vankuse nepouzivame a nemam ich na co ine pouzit

zabina27
24. máj 2015

@taya4 ja ich pouzivam vsade, na navsteve, u doktorky, vonku v kociku (cez leto), je to aj hygienickejsie babo na nieco polozit a nemusim riesit, ak by nahodou ocikal navsteve sedacku 😀

gretocka
24. máj 2015

jednorazove podlozky, ale my sme prebalovaci pult nemali - prebalovali sme na nasej velkej posteli. Pouzivala som jednu kym sa na nu bud nevycikali/nevykakali alebo kym nebola zozmolkovana, potom som vyhodila a zobrala dalsiu 🙂
A vzdy som mala aspon dve so sebou, boli pouzitelne kdekolvek som potrebovala babo polozit. Existuju v rozmere 60x60 - tie maju vsade mozne a su aj vacsie 90x60 - tie maju povacsinou v zdravotnickych, ale tusim bella alebo niekto podobny robi aj tie vacsie.

dobromila1111
24. máj 2015

Ja flanelovu plienku.

julia92
25. máj 2015

jednorazove podlozky (nemenim kym malicka neocika...), kupujem ich v bille, su ovela lacnejsie ako v dm.

petrofka
27. máj 2015

Sestre sa tak zosuchla z prebalovacieho pultu mala aj s jednorazovou podlozkou, takze to neodporucam robit. Sice sa jej nic nestalo, ale mohlo sa. Takze ja radsej milionkrat operiem plachtu na prebalovaciu podlozku, ako by som tam mala dat nieco, s cim sa mi moze zosuchnut.

petrofka
27. máj 2015

@gretocka 90x60 maju na maderna.sk

liebling98
27. máj 2015

Ako tu viaceré písali, jednorazové podložky pod chorých zo zdravotníckych potrieb, alebo z lekárne, 60x60cm. Sú lacnejšie ako tie z DM. Ja mám jednu aj v prebaľovacej taške na kočíku.

sovica
19. jún 2015

Doma, na prebaľovacom pulte som používala klasické bavlnené plienky. Keď sa stala nehoda, tak sa to opralo. Na cesty, do auta, na návštevy som si nosila tie podložky z DM-ka.