Čistenie detskej jedálenskej stoličky

19. máj 2023

Ahojte potrebujem poradiť mame doma stoličku peg perego a neviem ako vyčistiť tie operadla v tých strbinkach .každé kŕmenie u nás vyzerá ako na foto. Práve sme začali s prikrmami a vždy počas kŕmenia vopcha ruku do úst a potom ochyta všetko kam dosiahne

princess59
19. máj 2023

Neporadim s vyčistením ale tiež ju máme a možno by som tam skúsila pri kŕmení dať ten pultík, určite sa čistí jednoduchšie ako toto

lenuska9999
19. máj 2023

Skus možno s kefou na cumle od flasiek. Tou maličkou. A inak tiež by som tam dávala ten pultik

autor
19. máj 2023

@princess59 ano už to tak budem robiť len som to tam nechcela dávať kým je maličká lebo mi to tam zavadzalo a už to stihla zašpiniť :D

pinkgirl
19. máj 2023

Kúp novú zubnú kefku s mäkkými štetinami, namoč do teplej jarovej vody a vyčisti tie miesta.

taktotedanie
24. máj 2023

Presne aj my cistime zubnou kefkou

autor
25. máj 2023

@taktotedanie
@pinkgirl ďakujem podarilo sa vyčistiť 😃 ešte musím nejak fľaky na pioruhoch odstrániť to som zatiaľ len hubkou a jarou skúšala, a niečo išlo niečo nie.....darmo keď pri jedle vždy takto bojuje

taktotedanie
25. máj 2023

My to iste, uz sme sa v stolicke aj dogrcali dvakrat tak som musela rozobrat stolicku pasy rozsrubovat a vsetko vyprat

autor
25. máj 2023

@taktotedanie no len rozsrobovat sa mi to moc nechce 😃

bu1bu
25. máj 2023

Mala som ten istý problém s touto stoličkou, 2x som s čistením ( zubnou kefkou) strávila hodinu, moja rada: stoličku daruj niekomu kto sa nudí a na veľa času ( ta stolička je ako za trest) a kúp si Ikea Antilop, na bazáre za pár eur.

taktotedanie
25. máj 2023

@bu1bu pokial dieta nesedi antilop je nanic

saxana000
25. máj 2023

Parny cistic by to mohol vyfuknut.ja tak.cistim aj spary v oknach kde sa normalne nedostanem