Čím v noci zakryť dieťa?

Dnes o 12:47

Ahojte. Potrebujem poradit cim v noci zakryt 2,5 rocne dieta. Spaci vak nie, v tom sa na chrbte poti. Paplon je mimo neho asi do hodiny. Cim zakryvate male deti, ktore to s paplonom este nevedia?

amelia89
Dnes o 12:48

no spacim vakom - letnym a zimnym, nikdy sa v tom nespotilo ani jedno z mojich deti. kup merino alebo podobne a nedavaj mu pod to velurove pyzamo😅

autor
Dnes o 12:49

@amelia89 Ma tenke pyzamko, ale aj tak sa poti.

rk123
Dnes o 12:50

tak asi ina moznost ako paplon alebo spaci vak neexistuje.
ked sa poti je mu teplo, zrejme ma vak s vysokym tog vzhladom na teplotu v izbe.
a urcite by som davala merino, alebo bambusove pyzamo

autor
Dnes o 12:53

Starsie dieta mi v spacaku spalo. Mladsiemu je v nom teplo bez ohladu ake tenke pyzamko mu dam. Nie su ine spacie vaky? Myslim nieco bez chrbtovej casti. Len take "vrece". Neviete o niecom takom?

biglovemom
Dnes o 12:53

Paplon .🤷🏼‍♀️ kym som hore zakryjem a ked sa odkope tak sa aj zakryje ak by zima bola

januska12323
Dnes o 12:53

Potí sa lebo mu je teplo tak paplón asi nepotrebuje. Akú máte teplotu v spálni?

autor
Dnes o 12:54

@biglovemom 2,5 rocne?

autor
Dnes o 12:54

@januska12323 Mame mikrovetranie. Teplo tam isto nie je. Teplotu presne neviem.

deti95060810
Dnes o 12:56

my sme mali detský paplón...

mamatroch
Dnes o 13:00

Kup spaci vak alebo perinu ci deku z prírodneho materialu - merino, lan... Nas maly sa tiez vela poti, kupili sme mu tenky paplonik z lyocellu.
Ale teda on sa do neho tak zachuchli vzdy, ze mu len vlasy a nos trcia 🤪 ...ledva zaspi, uz ho idem odokryvat.

autor
Dnes o 13:03

@mamatroch Moj v noci urobi 3x360 otocku po posteli. Paplon je zatial nepouzitelny. 😁

matkahelka
Dnes o 13:06

moja ma 2r. 10 mes. a spi len v pyzamku. ma sice tenky paplonik, ale ten je vacsinou len vedla nej. aj v skolke ucitelky hovoria, ze spi len v pyzamku, ze paplon zo seba vzdy stiahne. neriesim. my kurime dobre, zima jej urcite nie je. keby bola, prikryje sa. tvoje dieta, ak na seba nevie stiahnut paplon, kup hrubsie pyzamo. existuju flisove hrube overaly, v tom mu urcite chladno nebude

mimi852021
Dnes o 13:09

Odporúčam vacice. Používame od 3 mesiacov malý má už 3,5 roka. Kúpila som už aj väčší najlepšie investované peniaze. A bude to aj druhé mať. Odporúčam do bytu celoročný ale ja mám aj letný aj zimný ale bývame v dome. Popozerajte si

autor
Dnes o 13:15

@mimi852021 Dakujem

bobkovci5
Dnes o 13:15

My detský paplón keď je odkopana zakryjeme keď idem na wc v noci alebo sa sama zobudí a bud povie aby som ju zakryla alebo sa zakryje sama.

biglovemom
Dnes o 13:19

Jo

luliu
Dnes o 13:24

Paplónom a tiež sa vždy odkopali...... Nechceli byť zakrytí a je to tak stale

anjelicek26
Dnes o 13:28

Ved v izbe vypni radiator otvor okno a daj tenký spací vak...zima mu aj tak nie je

anesim
Dnes o 13:28

Od 1,5 roka mala normalny velky paplon, jej postel bola prisunuta k nasej, ked bolo treba som ju zakryla, od narodenia spala pri otvorenom okne, aj v lete,aj v zime. Ked bolo chladnejsie ,som jej dala ponozky,aby nebolo zima na nohy,ak by sa odkopala

klip0
Dnes o 13:28

Merino spací vak Vačice. Reguluje teplotu, nespoti sa v ňom

milanemila
Dnes o 13:28

Mam 1,5r a nezakryvm ho nicim, lebo sa stale odkope a je mu teplo 🤷🏼‍♀️ ma iba pyzamkovy overal. Ked necham na izbe otvorene okno, tak je chladnejsie a ostane normalne pod paplonom, takze ja to nechavam tak. Ked ho uspavam zakryjem a ked mu je teplo odkope sa.

hipuska
Dnes o 13:50

Ja dávam deku a na vrch paplón. Ale normálne, dospelú veľkosť, bo ten detský je o ničom, jedna otočka a bol odkryty. A deka, má tu funkciu, že je mäkká a sa do nej vždy dajak zamotal a ostala na ňom

janka_266
Dnes o 13:55

Ja som to vzdala a na klasické pyžamo mu dávam ešte další spací overal, čiže má 2 pyzama 😃a ponožky. Tiež nechce byt ničím prikrytý, kope až tak, že sa radšej zobudi akoby mal na sebe perinu/paplon/deku/cokolvek

zuzanka.zuzu
Dnes o 14:08

deku. už má 3,5r a už sa prikryje aj sám 😁

katulienkax
Dnes o 14:14

a byva chory? ak nie nechaj ho tak, bude otuzily, mozno bude aj menej choriet 🙂

autor
Dnes o 14:32

@anjelicek26 Este nekurime. Dieta mi beha bose, takze v spacom vaku by mi zhorel. Skor som chcela vediet, ci nepouzivaju ine spacie vaky na spanie ( okrem merino)

autor
Dnes o 14:33

@katulienkax Nie, nezvykne byt chory.