Čím nahradiť overal, v ktorom je bábätku už horúco?

8. feb 2024

Ahojte mam 4 mesacne babo no vsimla som si ze overal ktory ma tak uz je mu v tom teplo kupovala som v januari kedy boli stale mrazi teraz mame take pocasie ze fakt netusim co babu obliect aby nezamrzlo ale aby mu nebolo ani Horuco striedam na kratku prechadzku alebo Nakup beriem vajicko a niekedy vanicku fusak mam len vo vanicke.
Ako obliekate deti vy? 🤷‍♀️

jaskolka
9. feb 2024

Veď mu kúp prechodný overal

kacena4
9. feb 2024

plausovy prechodny overal a miesto fusaku deku tak ako na jar

maryetta
9. feb 2024

Veru. Bud tensi overal a fusak. Alebo nechaj teplejsi overal a iba deku.
Mam doma mesacne a veru naposledy som uz fusak odkryla a bola iba v overaliku.

szuchta
9. feb 2024

Tenší overal? Menej oblečenia pod overal? Nezakrývať v kočiari?

vyrovnanaosoba
9. feb 2024

Ja som obliekala tak...dlhé body, alebo tie pyžamá v celku, na to overal, ale nie úplne hrubý. Skôr prechodný. A do tenkého Emitex fusaku. Keď bolo teplo, odkryla som trošku fusak, ak bolo chladnejšie, použila som aj deku.
Ak chceli byť na rukách. Tak poď overal aj tenší svetrík.

malaopicka
9. feb 2024

Náš má body, ponožky a tepláky a dávam ho do tenkého fusaku (taký čo je do vajíčka). Väčšinou už nemá nič len kryt na vaničku, keď fúka, dám navrch deku. Hrubý fusak ani nemáme kúpený a to je narodený v decembri. Však ani zima nebola tento rok, by sa mi uvaril v tých vrstvách.

malaopicka
9. feb 2024

A overal som kúpila zimný, bol v ňom dvakrát a bol celý spotený, už som ho aj odložila. Myslím, že bol úplne zbytočný teraz spätne.

autor
9. feb 2024

Tak ten zimny overal ktory ma teraz je smrt a to pod nedavam nic extra teplaky ponozky a body
Nic viac ziadne pancusky mikiny nic cize nema vela vrtiev ale overal je fakt teply
No ja som hladala
Prechodny overal a mozno to vyznie hlupo ale mne pride kazdy jeden dost hruby v pepcu akurat som nasla ale
To mi pride zase dost tenke 🤷‍♀️

tamta
9. feb 2024

Ja stále nechápem, aky overal riešiš. Fusak ci normálne oblečenie? Fusak prechodný máš napr pinkie alebo emitex. Overaly kúpiš od vymyslu sveta roznych materialov, hrubok, vzorov..

A po ďalšie, overal ako oblečenie nie je povinné.. Proste oblečenie navrstvi, to sa aj odporuca.

Body, leginky/pancuchy, teplaciky alebo hrubšie nohavice, svetriky, mikinky a je to.. A do kocika prechodný fusak.. Ide o funkčnosť, nejdete na módnu prehliadku..

Nevytvaraj problém tam, kde nie je..

tamta
9. feb 2024

A tie prechodné overaly sa dajú dat aj do vajíčka alebo prikry dekou..

januska12323
9. feb 2024

Pod overal nič nedávaj, nič myslím plienku a nič viac. Ideálne kúpiť prechodný alebo normálne obliekať bez toho.