Cenovo dostupné barefoot topánky pre deti

pudilar
8. feb 2022

Helou dievcata, mate prosim tipy na cenovo priatelskejsie barefooty pre deti? Dakujem velmi pekne!

travelllerka
8. feb 2022

Protetika

zuzanaete
8. feb 2022

Jonap

laurar1
8. feb 2022

@pudilar Jack and lilly ma nizsie ceny. Ale ja som tu znacku este neskusala.

elviku11
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pudilar
autor
8. feb 2022

@elviku11 fiha to by som sa mozno aj mierne bala z toho ali, mas dobru skusenost pls? su naozaj barefoot? v dobrej kvalite?

pudilar
autor
8. feb 2022

@pudilar joj a zabudla som povedat ze nie bazar!! vsetko co som videla je v dost smutnom stave.. 🙂)

pudilar
autor
8. feb 2022

@laurar1 dakujem, pozriem.

pudilar
autor
8. feb 2022

@travelllerka dakujem, pozriem.

elviku11
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pudilar
autor
8. feb 2022

@elviku11 wow dakujem. akoze za normalnych okolnosti by som to neriesila cez ali ale fakt su to strasne sumy... :-/ dakujem..

pudilar
autor
8. feb 2022

@zuzanaete hm. to uz froddo vyzera lacnejsie. toto su klasicke barefoot ceny myslim..

pudilar
autor
8. feb 2022

@laurar1 tak vyzera ze su okolo 30, to sa celkom da!🙂 dakujem..

enoula
8. feb 2022

A aka noha? BF by malo pekne sediet, niektore du na sirsie, ine uzsie nohy, rozny priehlavok...
https://www.stastnenozky.sk/tvar-noh-vyber-obuv...

laurar1
8. feb 2022

@pudilar Z aliexpresu by som nekupovala pre malu topanky v ziadnom pripade. Este mi napadlo, ze na prvetopanky.sk mavaju velmo dobre ceny na bebebia topanky, ale mavaju velmi malo velkosti na vyber. Ale tie som raz kupila a dlho vydrzali a malej sa v nich velmi dobre chodilo.

thanka8
8. feb 2022

My sme spokojní so značkou dd step

pudilar
autor
8. feb 2022

@thanka8 fiha tie su cenovo zatial uplne najnizsie! dakujem..

pudilar
autor
8. feb 2022

@enoula to neviem veru. len zacina chodit, a nemam s cim porovnavat🙂 prve dieta!

enoula
8. feb 2022

@pudilar ahaaa, tak pomerajte/nakresslite nozku a potom vyberajte podľa rozmerov... Lebo je tam strasne velky rozdiel pri jednotlivých znackach a aj druhoch..

thanka8
8. feb 2022

@pudilar Ja som s nimi spokojná, už druhé dieťa na nich vyrastá😄