Brali ste si do pôrodnice monitor dychu?

andrema
22. apr 2012

ahojte, chcem sa spytat,ci ste si niektora brali do porodnice vlastny monitor dychu pre dietatko, pre nejaky vlastny klud.
Pocula som jeden pripad,ze mala prestala dychat a nestihli ju zachranit,tak ma toto napadlo. Bolo by to velmi divne?

katren
22. apr 2012

nie nebrala, uz v kazdej porodnici maju k dispozicii..

traktor
22. apr 2012

v pôrodnici sme ho mali v kazdej postielke, ..cize nepotrebovala som doniest svoj

crazybabenka
22. apr 2012

u nás v LM monitor dychu mali

nadhera
22. apr 2012

kamaratke dokonca aj pozicali domov, mala sa narodila predcasne.

portret7
22. apr 2012

do ktorej porodnice ides? ja som rodila v Ruzinove, tam monitory dychu davali iba babatkam, ktore to potrebovali...ak bolo vsetko v poriadku, babatka boli bez monitoru...zial, aj moj drobec potreboval, svoj som nemala, v nemocnici mi poskytli erarny...ak by som isla opat rodit, opat by som nebrala...

cicimon
22. apr 2012

na antolskej tie monitory tiez boli v postielkach

kveta
22. apr 2012

Brala som si monitor dychu, ktory sa dava za plienocku a dieta ho ma na sebe stale.. oplatilo sa.. mali sme apnoe poplach uprostred noci..

elen17
22. apr 2012

Do porodnice nie ani doma som ho nemala, ale moja mala ked mala 5 tyzdnov sa zacala dusit , boli sme aj v nemocnici a odvtedy ho stale pouzivam, ale nie ten za plienocku, ale v postielke, nakolko sa nam to stalo v noci odvtedy spava celu noc v postielke a ja mozem kludne spat a pocuvat ci je vsetko v poriadku. 😀

wera
22. apr 2012

Ja som rodila na Kramároch a detičky mi dali do jednej postieľky a nemali monitor dychu čo mi veľmi chýbalo lebo som nespala moc kľudne... ak by som ešte išla rodiť tak to bude prvá vec ktorú si so sebou zabalím.... 🙂

lowa
22. apr 2012

Ja som rodila v Ružinove a tam mi ho požičali, bez problémov, pritom malá bola v poriadku. Len som chcela mať istotu 🙂

31majka12
22. apr 2012

a na co ..ved to porodnice maju.
Ja som rodila v Ba na antolskej,a tam to bola samozrejmost.

dahra
7. máj 2012

Nie, ale ani ho nemali v nemocke (ZA 2010)

zuzkalenka
10. máj 2012

Zakázať ti to nikto nemôže ak chceš tak si ho podľa mňa môžeš doniesť.

omnia23
10. máj 2012

Nema ho kazda nemocnica,vziat ti ho nemozu,kludne vezmi