Body, legínky a nohavice pre dievčatko

katrinka8
30. jún 2015

Ahojte babule, poraďte mi nejakú kvalitnú a peknú "značku" oblečenia - najlepšie by bola súpravička - pre dievčatko, ktorá by bola vhodným darčekom na krstiny, ideálne aj stránku, kde sa dá kúpiť. Malo by to byť body a legínky alebo bavlnené nohavice, niečo pohodlné (maminka nechce žiadne čačky, šatočky ani nič podobné), veľkosť 74. Googlim, goooglim, ale neviem nikde nájsť súpravu, všade len osobitne. Zaujal ma Mayoral, ale oni majú zapínanie body na chrbátiku ☹ Pozerala som aj slovenských výrobcov, Bess, tie sú kvalitné, ale nehodí sa mi to veľmi ako darček na krstiny, Antony má zase nekvalitnú potlač, po 2 razoch sa obrázok sperie... Ďakujem vopred.

bubulatko
30. jún 2015

Skoda ja mam v bazariku,ale malicke taky pekny komplet..

brrrrrciatko
30. jún 2015

hm, next maju krasne a kvalitne veci a nesperu sa.

majka99999
30. jún 2015

@katrinka8 nextdirect.com newborn girls urcite nieco najdes

ela_79
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jovanka81
30. jún 2015

Kvalitou sunpre mna top Lindex vecicky.... nadcasove kvalitne

mmmj
30. jún 2015

suhlasim, Lindex su solidne kvalitne veci, pekne ma aj marks and spencer

katrinka8
autor
30. jún 2015

Baby, dík za rady, dúfam, že sa dá aj v e-shope kupovať, pretože u nás nie sú kamenné predajne... ☹

@brrrrrciatko
@majka99999
@ela_79
@jovanka81
@mmmj

ichbinich
1. júl 2015

@katrinka8
Ked si z Martina, sprav si vylet do Ziliny, tam mas aj H&M aj Lindex 😉 Aj Marks&Spencer...
Vsak to nemusi byt uz hotovo zabalena supravicka, vsak si to poskladaj podla vkusu... 😉 Lindex mava urcite leginky plus tuniku, aj nadherne body jedntolivo.
Inak Lindex ma aj internetovy predaj, nad 50€ dokonca neplatis postovne.
H&M mava supravicky body plus leginky, ale to su casto iba newborn, do velkosti 68. Ale vsak si pozri na stranke.

katrinka8
autor
1. júl 2015

@ichbinich - no, trochu problém pre mňa ísť do ZA momentálne, nedostanem sa ☹ Nad tým som ako prvé uvažovala, že do ZA ísť, ale už, bohužiaľ, nestihnem. Treba to do budúcej nedele, ale ďakujem za rady všetkým, pozerám, brúsim po nete 😉

jamabe
1. júl 2015

@katrinka8 Pozerám, že si z Martina... Bola si vo Fixe - obchod Tinko? Majú slovenské výrobky, jednoduché, kvalitné a celkom pekné... A aj cenovo v pohode.

ekinderko
3. mar 2016

U nás nájde všetko pre malých aj velkých http://www.ekinderko.sk/

ani11
4. jún 2016

Ponúkame kvalitné oblečenie pre detičky od 0-7 rokov. Všetko vyrobené v EÚ zväčša zo 100% kvalitnej bavlny. Doručenie do 48 hodín, doprava zdarma nad 50€ a doprava zdarma + darček nad 60€
www.minisatnik.sk

veve2233
Odpoveď bola odstránená
Zobraz