Babybaby soft alebo kolorky

klip0
30. aug 2021

Ahojte, ktoré plienky z týchto dvoch používate ? My sme objednali na začiatok kolorky, ale pozerám že babybaby soft sú podobné a vyjdú o niečo lacnejšie. Tak či potom prejsť na tie, alebo sú lepšie kolorky. S ktorými máte lepšiu skúsenosť ?

dzejsik
30. aug 2021

@klip0 BabyBaby Soft su vyborne a taky tip - velkosti 4 a 5 balia aj pre Jednotu a cena nizsia 10 centov na kus za plienku

nevenka
30. aug 2021

@dzejsik ale balia tie obycky pre Jednotu, nie tie UltraDry ciste biele? Maju nejake obrazky, mam ich doma. Tie su fajn, ale kym bol malicky, mali sme tie v tom zelenom obale Ultra Dry a boli dake kratke a siroke, okakal si chrbat. Ale my mame skor sliza, nez michellin , tak potrebujeme vyssie a uzsie strihy plienok 🙂

petamich
30. aug 2021

pouzivame Baby Baby Soft a maximalna spokojnost 🙂 a planujem skusit Kolorky night, kedze nas mlady muz je damicka a je haklivy na mokru ritku

dzejsik
30. aug 2021

@nevenka pre Jednotu tie s obrázkami, u nás sedia dobre, ale ako so všetkým pri deťoch, každému sadne to “jeho” 🙂

nevenka
1. sep 2021

@dzejsik ako ano, tieto 4-ky sedia dobre, tie bez obrazkov sme skusali dvojky, ono sa aj to telicko meni, ako rastie. Napriklad, ked som mala starsie este na plienkach, vyhovovali nam Babylove Nature aj Lidl. 3-ky Babylove Nature, ako ich zmenili, su bez tej gumicky vzadu, tak boli tiez dake nizke a sirsie ako predtym. Ale objednala som znova na skusku 4-ky a este kusok musi podrast, ale vyzeraju dobre...😊. Tak len skusat.

maleficent22
3. feb 2022

@nevenka prosím Vás, podľa Vášho názoru sú teda baby baby soft pre bábätká a bacuľatymi nožičkami? My máme jedno presne také 😁 a hľadám vhodné eko plienky za dostupnú cenu, zatiaľ som skúsila iba babylove nature 4 a zdajú sa mi byť ok, rada by som však skúsila aj tieto slovenské. Len prosím, nechápem, spomínate ultra dry aj ešte nejaké, to tie standard? Lebo pozerám, že tie majú už len v dopredaji, v riadnej ponuke majú iba ultra dry. Tak ktoré sú teda vhodnejšie na široké nožičky 🙂 ďakujem

petamich
3. feb 2022

@maleficent22 nahodou jedno dieta s baculatymi nozickami mame a pouzivame Baby Soft a aj Dada a Huggies Elite Soft mu sedeli ale vzdy sa vracia k Baby Soft

nevenka
3. feb 2022

@maleficent22 najnovsie, co som objednala, tak je troska iny strih a ano, uz maju len tie Ultra Dry. Tieto nam vyhovuju. No ja mam taku spagentku chuducku, ale svagrina ma valibuka a oni pouzivaju Babylove Nature a spokojni su, tak ak ste s nimi spokojni, podla mna su dost podobne tie Baby Baby soft. No treba skusit.

maleficent22
4. feb 2022

@nevenka @petamich ďakujem krásne za rady 🙂