Baby Bjorn verzus hojdacie lehátko

sisuliik
22. nov 2020

Ahojte, nájde sa tu dobrá duša ktorá by mi vedela poradiť že či sa naozaj oplatí ísť do lehatka baby bjorn na rozdiel od obyčajného hojdacieho lehatka/kresielka? Neviem sa totižto rozhodnúť že keď to dieťatko nebude húpať či je to naozaj presne to čo hľadám. Ďakujem

bbebe
22. nov 2020

Urcite kup, na 100%. je to najlepsie hojdatko. my sme mali doma dve, jednu velku elektricku kravu a babybjorn. elektricke hojdatko zapadalo prachom, mala tam bola asi 5x ked bola uplne malicka, babo je tam v čudnej polohe, trebalo ju priputat popruhmi, nedalo sa s tym poriadne hybat ked som to nechcela mat na jednom mieste lebo to bolo tazke. babybjorn je lahucke, hocikam ho mozes presunut ( ja ju šucham s tym po podlahe ) ked idem napr varit. krasne v tom babo uspis len ho jemne hupes nohou ( babo v cca 3 mesiacoch sa bude hojdat same a bude mat z toho srandu. mozes tam dokupit drevenu hracku s tou sa mala hrala stale ked som to tam dala. operes to lahucko, jednym tahom das potah dole. mozes ho nosit kamkolvek na navstevu a podobne. naozaj neviem co by som bez babybjornu robila. a babo je tam v prirodzenej polohe

juliet86
22. nov 2020

ja som setrila na vela veciach pre babo. mame aj elektricke hojdacie aj bb. a bb vyhrava!! od novorodenca uz 6 mesiacov. kup aj hracku. je to pomoc. velmi odporucam a nelutujem

jullietka
22. nov 2020

@sisuliik urcite babybjorn! Mali sme elektricke,nula bodov dcera sa ho bala... V bjorne krasne spinkala,hrala sa a teraz aj syncek 🙂 kupila som tu na mk za polovicnu cenu,ale predtym som ho vyskusala mala ho sesterka a parada 🙂Brali sme ho vsade pre nas to bola zachrana 🙂

kiki68
22. nov 2020

Mame Babybjorn a je vyborne. Rozhodne odporucam

sisuliik
autor
22. nov 2020

Ďakujem krásne! Toto som potrebovala presne zistiť. Pomohli ste mi 😊

lenkabrunovska
24. nov 2020

Urcite Baby Bjorn, top vynalez pre babatka, mne v tom mala aj spava doobeda 😉