Avent fľaše

es2021
31. okt 2021

Máte prosím skúsenosť s Avent fľašami? 2 zo 4 mi pretekajú cez ten spoj pri dudli. Ja už neviem je nejaký trik na to aby netieklo alebo mam chybné kusy? Som sklamaná z tej značky.

nikpa
31. okt 2021

@es2021 Som myslela že len ja mám zle kusy ale mám ten istý problém. Pri mladšom som mala niekoľko Avent fliaš ale ani jedna to nerobila. Teraz mám dve a obe tečú.

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mattkapd
31. okt 2021

Používam tiež AVENT fľašky ani jedna mi to nerobí.. Skus pozrieť ci si dobre navliekla ten silikón cez to.. Lebo pri prvom som to tam tiež zle dávala a potom mi to tieklo

livka_
31. okt 2021

@es2021 mozno je to údržbou, tiez som mala ten problem ale uz nepamätám co som zmenila a prestalo to, ja som vyvarala v hrnci a aj v sterilizatore v mikrovlnke.. jedno z toho pravdepodobne o malicko zmrsti plast alebo silikon a uz to tecie...

es2021
autor
31. okt 2021

Ja ich dávam do sterilizátora..skúšala som už viackrát napravovať ten dudel ale výsledok žiadny. Robilo mi to už pri prvom použití. Mam od nich aj novorodenecke a tie boli super.. aká je pripadne iná dobra značka?

malebiele
31. okt 2021

@es2021 nam tiez tielki a potom zahadne prestali tiest, asi ked sa trochu upchal ten spoj, je tam taky maly otvor pri tom, a cez to to tieklo...ked sa to upchalo, nie je problém 😁 ale tiez sme na to riadne nadavali a chceli flase z okna vyhadzovat

es2021
autor
31. okt 2021

@malebiele po akom čase sa to upravilo? 😊 ja už som chcela posielať na reklamáciu, len aby ma s tým neposlali niekam

malebiele
31. okt 2021

@es2021 asi po troch mesiacoch, zo dna na den to prestalo, ale tiez sme kupovali aj ine znacky flias kvoli tomu ale vzdy sme sa vratili k aventkam, hoc prv tiekli.. je tam ten otvor na tom cumliku, treba davat ten otvor tak nech je hore ked dieta pije z flase, dohora tekutina nepotecie 😁

dzejsik
1. nov 2021

@es2021 pouzivame avent natural uz treti rok a netecie nic 🤷🏻‍♀️