Aký šampon používate pre staršie deti?

hameeda
7. nov 2013

Chcela by som vás mamičky poprosiť o radu. Aký šampon používate pre staršie detičky? Moje deti majú veľmi husté a jemné vlasy, keď boli maličky používali sme jhonson ale ten už dávno bol slabí, potom sme používali zahraničný ktorý tu nie je možné kúpiť. Tak by som sa chcela opýtať že aký vy používate. Lebo v obchode som videla skôr len detske - slabé alebo dospelácke.

bubelko
7. nov 2013

klasicky detsky sampon - obaja maju huste vlasy, jeden tvrde, druhy jemne. starsi robi aj sport a detsky v pohode staci. po treningu sa sprchuje a umyva si hlavu celotelovym mydlom co je aj na vlasy a tiez v pohode 😉

stanislavao
7. nov 2013

co je to starsie dieta? syn 9 rocny pouziva normalny sampon pre dospelych. head and shoulders pouzivane. johnson je velmi zla volba - obsahuje vela alergenov. pre male deti neodporucam.

astonka
7. nov 2013

ahoj moj starši syn ma tiež huste vlasy...použiva bud značku Fa alebo aj DM pre juniorov - ma 7 rokov

katkas1
7. nov 2013

ja ma skoro 4 rocnu dceru a skoro 3 rocneho syna a uz vyse 1.5 roka pouzivame elvseve sampnom aj kondicioner elsev nakolko od vsetkych detskych samponom som dcere vytrhala skoro plovicku vlaskov kym som ju ucesala

tilly
7. nov 2013

prirodne... bio pha, alebo alverde, lavera,... bez chemickych napenovacov, sulfatov a podobnych svinstiev 😉

jajus28
7. nov 2013

My pouzivame sampon Mixa je suprovy objavila som ho asi pred pol rokom je urceny aj pre deti aj pre dospelych, obsahuje olejcek a krasne sa po nom lesknu vlasy a co je hlavne nestipe v ockach takze pre deti co si uz same umyvaju hlavu podla mna vyhoda. Pouzivam ho aj ja a mozem povedat ze od vtedy nepouzivam balzami. 😉

lily14
7. nov 2013

Niveu

zuzkanik
7. nov 2013

Brezový DIXI - používame celá rodina: 4-ročná dcérka, 11-ročná dcérka, ja aj manžel. 😉

zuzkat1
7. nov 2013

Ja malej-4roky-davam sampon z avonu pre babatka. Je super,aj sa daju dobre rozcesat vlasy.

m_ij_ka
7. nov 2013

ultra doux od garnier

ichbinich
7. nov 2013

Co je to slaby sampon? Mas dojem, ze zle umyje? Alebo sa tie huste vlasy po nom zle rozcesavaju?
Syn pouziva sampon znacky Mustela pre babatka, ale on ma malo vlasov, a ma este mliecnu chrastu, preto ten extra jemny sampon.
Ak sa vlasy zle rozcesavaju, byvaju sampony pre deti z rozcesavacom, alebo potom skusit kondicioner alebo sprej na rozcesavanie. Taky maju aj pre deti, aj pre dospelych. Jeden mam od Yves Rocher, s vytazkom z kvetov lipy, druhy mam od Nivea na dlhe vlasy. Take spreje maju ale pre deti aj skoro vsetky znacky vyrabajuce kozmetiku pre deti.

miska030
7. nov 2013

Ja som nedavno pre nasu Sašenku kupila ružovu detsku Schaumu,je s balzamom,perfektna je a krasne vonia,vlasky sa lahko rozcesavaju,mame ich po pas,aj ja som ju vyskusala na svoje vlasy aj cena super 1,99e 😀 😀 😀

dai
7. nov 2013

ja davam detom penaten baby a raz za mesiac normalny elseve - dcera ma velmi dlhe a syn zase velmi huste vlasy a mam pocit ze po tych detskych ich maju obaja take rozlietane jemne... ked im dam moj cierny elseve tak ich maju super...

tilly24
7. nov 2013

ja mam 3 apol rocnu dceru, ma dlhe jemne vlasky a pouzivame ten sampon shauma - ruzovy, je to uz aj s kondicionerom, velmi som spokojna, je velmi dobry, vonavy aza super cenu