Aký šampón a balzám na kučeravé vlásky dieťatka?

meza
11. dec 2011

ahojte,prosim baby aky samponik a balzam pouzivate na kucerave vlasky,ja uz neviem aku kozmetiku mam kupit.Pri cesani sami plac 😉

sisaha
11. dec 2011

@meza v DM-ke predavaju taky sprej na lahsie rozcesavanie detskych vlasov. Vyskusaj..

basika
11. dec 2011

@meza Schauma pre deti 2v1 + spray na rozčesávanie vláskov k tomu-- tá istá značka. Johnson má tiež na lepšie rozčesávanie je zelenej farby. Ale podľa mňa by si mohla použiť aj od schaumy spray na rozčesávanie čo je aj pre dospelých.

lucia375
11. dec 2011

Moja dcéra síce nemá kučeravé vlásky ale má ich zato dost dlhé a používam z Oriflamu sprej na rozčesávanie vlasov. Celkom to pomáha. 😉

meza
autor
11. dec 2011

jaj baby,uz sme skusali aj shaumu,aj ten detsky sprej na rozcesavanie,ale strasne sa nam uzluju vlasy,hlavne teraz ked nosime capicu a potom sa jej robia dredy ci ako sa to vola,chuda moje ☹ no katastrofa a ten Johnson som jej kupila a to uz ked som jej naniesla na vlasky,tak to je cele skrepovilo,hmmm ma to po mne 😒

stanka10
11. dec 2011

ja ked umyvam vlasky samponom potom oplachnem a dam kondicioner a ked ho ma na vlaskoch tak to rozčešeme a uz len oplachnem čistou vodou. nam to tak ide mame vlasky po zadok a kucerave. 🙂

jaminama
11. dec 2011

..šampón používame aký máme práve kúpený, ale kondicionér som ešte raz pred dovolenkou poslala kúpiť manžela. A priniesol mi toto http://www.nivea.sk/Vyrobky/Starostlivost-o-vla....
Som bola nahnevaná, čo to kúpil, lebo malá má vlásky kučeravé a tiež sme si užili.... Ale odvtedy používame len túto ,,šľahačku,, a je super, najskôr jej vlásky prešešem rukou a potom sa už češe sama 🙂 Aj po uschnutí sa vlásky dobre češú a nekudlia sa tak.
Predtým sme mali spomínaný sprej z Oriflame, ale okrem peknej vône- proti plaču nepomáhal...

meza
autor
11. dec 2011

baby dakujem velmi pekne,tak tu Niveu jaminama skusim,hned ju zajtra kupim 🙂

jaminama
11. dec 2011

..určite vyskúšaj, nie je až taká drahá a navyše si aj zábavku so šľahačkou užijete 🙂 Malej aj malému vždy dám troška na rúčku, aby aj oni boli dôležití 😉 .... a dnes si ju Maťko dokonca capol na hlavu, ale zabudol že má kapucku na hlave 🙂 tak sme sa mu 😀