Aký je rozdiel medzi odsávačkou Avent a Avent Isis?

valika_val
20. apr 2013

Pocula som, ze su dva druhy, ale neviem ake, neviem ich rozlisit a ze vraj je jeden druh lepsi ako druhy. Poradite? Hladam tu na koniku v bazari.

denka84
20. apr 2013

Ahoj, pokiaľ viem, Avent ISIS je manuálna odsávačka - čiže nie elektrická, a Avent máš rôzne elektrické odsávačky. Ja som používala Avent elek. odsávačku a bola super - nemala som s ňou nikdy problém ( ostatné kamošky mali manuálne a stále sa im niečo pokazilo... ) A je aj cenový rozdiel - elek. odsávačky sú drahšie. 🙂

zuzana909
21. apr 2013

pokiaľ viem tak avent vyrába len dva typy odsávačiek a to manuálnu a elektrickú.
pozri tu je stránka http://www.avent.sk/odsavacky/

teraz začal vyrábať nové typy a tie staré sú v dopredaji to aby ťa nepomýlilo, ja som mala ešte starú elektrickú odsávačku, jej súčasťou bola aj manuálna, ale tú som veľmi nepoužívala. s elektrickou som bola maximálne spokojná a využila som ju pri oboch deťoch, neviem si predstaviť, žeby som musela odsávať mlieko ručne, nakoľko malý sa nechcel za ten svet prisať a dcéra sa v noci nebudila, ale ja som musela mlieko odsávať, lebo do rána som nevydržala a hlavne kvôli tvorbe mlieka, aby sa mi nezastavilo.