Aký je rozdiel medzi kresielkami Bright Starts?

bibi16
11. sep 2011

prosim aky je rozdiel medzi kresielkami znacky brights stars neviem sa rozhodnut vydim viac tipou tejto znacky ale nepoznam to ktore je neájlepsie?

ela2710
11. sep 2011

@bibi16 existuje lehatko(to len vibruje) alebo hojdacie kresielko, my mame bright starts fun on safari - ma 6 rychlosti hojdania, 5-bodove bezpecnostne pasy, je polohovatelne a ma 6 melodii, + nastavitelny zvuk, my sme s nim velmi spokojny, ono sa tie hojdacie kresielka bright starts dako extremne nelisia, skor je to o farbach a nam toto safari prislo pekne, vesele, farebne, maly v nom niekolkokrat zaspinkal a rad sa v nom hral, ma aj hrazdicku s hrackami 🙂

flowerfairy
11. sep 2011

Aj ja toto prave riesim, jedna rada su vibrujuce lehatka (prva fotka) a druhe je to super automaticke hojdajuce kresielko (druha fotka), to by sme chceli my, ale este vahame. Ak to budes kupovat cez internet prejdi si vsetky obchody, lebo ceny sa lisia az o 20 Eur. Tu je aj video 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=XZT3V_Fu66M
zivika
11. sep 2011

my mame toto a sme s nim spokojny http://www.maderna.sk/katalog/product/8894/ drobec si v nom vie aj pospat 🙂 suhlasim s @ela2710 v tych kresielkach asi nie je velky rozdiel, jedine v tom, ze niektore su vibracne a niektore hojdacie, ja si myslim, ze hojdacie su lepsie...

haslerka31
11. sep 2011

Ahojte.My sme mali hojdacie a naozaj sme ho vyuzili.Malickemu sa velmi pacilo a bol tichucko ako myska.Ale vzdy musel mat zapnutu aj hudbu 😀 Boli sme s nim velmi spokojni a ak by sme kupovali znova,tak jednoznacne hojdacie🙂

annie13
12. sep 2011

jendoznacne hojdacie nam sa obidve deti vibracie bali

irsina83
12. sep 2011

jedno je vibrovacie a druhe hojdacie...kamaratka mala pri dvojickach obe 😉 ja som mala od bright stars hojdacie a to sme mali velmi radi 😉 vo vibrovacom nechcela byt 😉

manila421
11. nov 2011

Ahojte, dnes mi prislo kreslo domov, fun of safari, taketo to krasne farebne modre.
Mam daco zle? Nehra to, len to tak susti, chrchle, som si myslela ze mam zle baterkz, ale nie, baterky som dala uplne nove a stale to nehr, hojdat hojda. Treba daco niekde nastelovat, albo proste mi prislo pokazene...

nelicefo
13. nov 2011

podla mna je lepsie hojdacie. 😉