Aký je najlepší opaľovací krém pre 9 mesačné dieťatko?

ajinka41
17. jún 2013

Prosím o radu, aký je vhodný krém na opaľovanie pre 9-mesačné dieťatko? Myslím krém, ktorým je vhodné ochrániť dieťatko pred slnkom na každodenné použitie, nie konkrétne len na opaľovanie.

maryah
17. jún 2013

ja som veľmi spokojná s Biodermou, používam Biodermu aj ja a preto som ju kúpila aj synčekovi... je aj na citlivú pokožku a chráni ju... nedám na toto mliečko dopustiť.

http://www.bioderma-sk.sk/bioderma-sk-sk/eshop/...

zuzulab
17. jún 2013

Nam odporucila lekarka dylong ale treba pouzivat s rozumom. Je to predsa len chemia.

tinka9000
17. jún 2013

aj nám dal pediater vzorku daylongu 30 a pripieklo jej rúčky. Nám vyhovuje bioderma 50 faktor pre deti, ten na báze minerálneho faktora, nie chemického. Asi je to to najlepšie pre dieťa.

ivanakir
18. jún 2013

Jednoznacne bioderma photoderm mineral 50+ faktor , ostava po nom biela pokozka, no je najlepsiiiiii.u nas osvedceny, pouzivame vzdy, ked ideme von, aj do tiena, aj k moru...

matuskova003
18. jún 2013

Alverde 30 faktor

lucica
18. jún 2013

My mame teraz eucerin 50 pre deti a tiež nám vyhovuje. Ale podla mna z tých čo kúpiš v lekárni by mali byť všetky vyhovujúce. Ja som chcela daylong 50 ale nemali, tak som vzala eucerin a som spokojna.

marianka3
18. jún 2013

Mysme sa s Daylongom spálili, nestačí nám spf 30, takže používam tiež Biodermu so spf 50.

franka83
18. jún 2013

ja som malej kupovala dylong 50+ faktor a teraz ked je uz väčšia tak jej kupujem VICHY tiez 50+ faktor a som max.spokojna maju zvlast pre deti a stym sa ti dieta urcite nespali,lebo aj moja mala je velmi citliva na slniecko ma taku slabsiu alergiu a VICHY je super a navyse je to balenie 300ml za super cenu a z tohot nam staci za cele leto kupit len 2 balenia a ked sme pouzivali daylong tak sme muslei kupit aj 3-4 balenia lebo je to male...

mamazem
19. jún 2013

Prírodný opaľovací krém LAVERA s minerálnym filtrom. Lavera má v ponuke aj špeciálnu radu NEUTRAL pre dojčatá a deti s kožnými alergiami a atopickým ekzémom. Každopádne, keď už opaľovací krém pre také malé bábo, tak radšej s minerálnym filtrom ako s chemickým.