Akú značku kozmetiky pre bábätká odporúčate ?

ivanak49
28. jan 2020

Ahojte, akú máte skúsenosť s kozmetikou pre babo neviem ktorá značka je vhodnejšia hipp, nivea alebo johnson? Pre babo chcem to najlepšie a neviem ktorá značka by mala byť kvalitnejšia alebo sú všetky rovnaké?

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
carduelis
28. jan 2020

Pozri si kozmetiku Kvitek- slovenska, prirodna.

blondiee83
28. jan 2020

Ak chces pre babatko ozaj kvalitu, tak hlavne prirodnu kozmetiku a nie kopec chemie. Hlavne ak mas deivcatko, tak podla mna je na intimne partie urcite vhodnejsia prirodna. za mna mozem odporucat weledu, pouzivam uz 7 r pre obe deti, aj pre seba. ale urcite existuje viac znaciek, ktore su takto zamerane a kvalitne.

kristina2412
28. jan 2020

@ivanak49 odporúčam Weledu. Majú celý rad výrobkov pre bábätká.

brezza
28. jan 2020

@ivanak49 takisto nedam na weledu dopustit. Kupis v dm. Hlvne krem proti zapareninam je super

pralinka86
28. jan 2020

Saloos, welera, ale co najmenej, tym lepšie

mint_blossom
28. jan 2020

@ivanak49 najlepsie je nepouzivat nic 🙂 na zadocek najlepsia mast s rybim olejom.

radkaradix
28. jan 2020

nepoužívam nič, len domáce mydlo na zakakanú riťku a zinkovú masť na zadok

ivangeline
28. jan 2020

Mne radili v nemocnici Hipp ale len telové mlieko, žiadne olejčeky, nech pokožka dýcha...a popravde, nepoužívam nič, čistú vodu... XD

v_ero_ni_ka
28. jan 2020

Pre bábätko je najlepšia čistá vodička a keď už sa rozhodneš používať kozmetiku tak prírodnú. Majú jemnú a citlivú pokožku. Ja som začala až okolo 10 mesiaca používať Havlíkovu apotéku. J&J absolútne neodporúčam je to sajrajt.
Z prírodnej buď Havlíkova apotéka alebo Weleda.

mimmar
10. feb 2023

Dobry den chcela by som sa opytat ci poznate kozmetiku Naif a ake mate skusenosti s nou pre babatka