Akú vybrať kozmetiku pre novorodenca?

lucka12399
15. jún 2019

Už pomaličky začínam chystať vybavicku pre maleho .. sprchove gely, samponiky a pod. to nechcem zatial kupovat ani pouzivat .. no pytam sa hlavne na take zapareniny, pri prebalovani a tak, ci ste nieco do kupela davali, alebo po kupaniu .. je to naše prvé dieťatko tak vôbec neviem .. chapem ze kazdemu vyhovuje nieco ine ale za kazdu radu budem vdacna 🙂

dzulik_
15. jún 2019

@lucka12399 našej na zaparenú ritku najlepšie sadol Imazol, inak som používala pri každom prebaľovaní obyčajnú Rybiu mastičku a super. Po Sudocreme mala vysypanú ritku a aj zloženie Sudocremu je teda riadny bordel, takže letel rovno do koša 😉

jaja23
15. jún 2019

Ja bežné na ritku používam bepanthen. Keď vidím, že sa mu náhodou začína zaparkovať, čomu sa snažím vyhýbať, tak použijem sudocrem. Keď je to už horšie, teraz v tom teple, dávam rybiu masť ci ako sa to vola. S rybim olejom. Do kúpeľa som zvykla harmanček, ak mal nábeh na zaparenie.

megyi1711
15. jún 2019

@lucka12399
Ja som po kupani dala vzdy sudocrem a cez den ritku natieram bepanthenom,dr mi povedala aby som to prestriedala

evittam
15. jún 2019

@lucka12399 Nic, cista voda. Neskôr len detske mydlo-dodnes. Po kúpeli raz za cas obycajny modry Aviril olej. Co sa tyka prebaľovania-tiez som nenatierala po kazdom prebaleni,nie je to potrebné. Pouzivala som sudocrem, ak sa náhodou zaparili rybaciu mast alebo Imazol.

dopolbokaodrata
15. jún 2019

Moje keď sa náhodou niektoré zaparilo, tak som dávala modré Batole zasyp a pomáhal rýchlo. Inak celá ich kozmetika je doteraz len jedno tekuté mydlo na umývanie z Dmky, keďže tuhé ja nemôžem ani do rúk chytiť 😬 a zubná pasta detská.

malinajahoda
16. jún 2019

@lucka12399 odjakživa len Bepanthen.