Akú veľkosť zimných topánok pre dcérku, keď teraz má 19?

emah
19. sep 2014

Potrebovala by som poradiť, akú veľkosť zimných topánočiek by som mala kúpiť pre dcérku, teraz ma č. 19 a niečo aj č.20 ?

2712sasenka
19. sep 2014

@emah Naco uz riesis teraz v septembri zimnu obuv 😀 Ked bude zima a bude to aktualne,zoberies malu do obchodu,vyskusas a kupis..dovtedy jej moze nozka este narast a zimne botky sa vzdy kupuju vacsie kvoli teplejsim ponozkam,takze do zimy mozno aj 21..a ktovie aka zima bude,ked ako minuly rok vystacime si aj s botaskami 😀 Pozeram,ze uz mas tretie dieta,takze uz by si v tom mala byt zabehnuta a sama by si mala vediet

lucy125
19. sep 2014

Ahoj,ja som už malemu kupila na zimu topanky a čižmičky,teraz nosi velk 24/25 a na zimu som jedny velk 26 kupila a jedny velk.27 ale zase zavisi od vyrobcu a vnutornej dlžky,každý ma ine čislovanie.

eeffka
19. sep 2014

@emah pockaj do zimy a kup take ake bude treba.... naco kupivat topánky 2m skor a najma dietatu kde ti moze noha podrast aj o 2cisla?

emah
autor
19. sep 2014

@2712sasenka ja si rada kupujem veci dopredu nech som nachystaná, a medzi deťmi mám 7 ročné rozdiely to si už nepamätám ako to bolo u nich

svetlusska
19. sep 2014

@emah ja osobne planujem riesit kupu topanok az niekedy v novembri skor nie...

smario5
19. sep 2014

nasa malá ma teraz 23-24 a včera som kupila zimné 25, vyskusali sme, bola tam aj rezerva, chodila v nich normálne, nezakopávala atd atd. bola na nich super cena - no nekup to 😀 a ked jej budu napr. v janu. už malé, vsak predáme na koníkovi 😉

euka210
23. sep 2014

22