Akú veľkosť topánky na nožičku dlhú 17 cm?

obcansr
10. apr 2013

Ahojte žienky chcela by som kupit botasky cez net ale neviem sa v tom vysomárit v tých velkostiach viete mi niektorá poradit akú velkost kupit ked malý ma velkú nožičku 17cm? Dakujem pekne 🙂

kivinka
10. apr 2013

ahoj! velmi zalezi od vyrobcu, my mame na presne takuto nozicku topanocky vel. 26 aj 28.. a vnutorna dlzka je rovnaka...

simsalabim
11. apr 2013

Rezerva by mala byt 1-1,5cm. Moja mladsia dcera ma nozku 17,5cm a nosi v.29. V Rene vam odmeraju nozicku (vacsinou tam maju taky skener) a urcia spravnu velkost...alebo na skatuli od topanok superfit je taky obrazok, kde dieta prilozi nohu a na stupnici vidis, aku velkost mu treba. Dalsia moznost je skusit tenisky adidas - maju stielku s adidfitom, tu, ked vyberies a dieta si na nu stupne, vidis, ci je spravna velkost (je tam vyznacene, pokial mozu prsteky siahat). Kym boli moje dcery mensie, robila som to aj tak, ze som im doma obreslila chodidlo, k obrazku prilozila slamku a odstrihla z nej tak, aby som mala dlzku dcerinho chodidla. A to som vkladala do topanok, aby som videla, aka tam je rezerva.