Akú veľkosť overalu pre štvormesačné dieťa?

vladka82
28. sep 2014

Mamicky prosim poradte mi.Aku velkost overalu mam objednat.Moj maly ma 4 mesiace ale vypada na 6.Nosi velkost 74.Aku velkost zimneho overalu mu mam objednat.Dakujem

pribinak
28. sep 2014

No ked teraz v septembri nosí 74, tak zrejme 80, lebo mu musí vydržať cca do konca februára, ale závisí aj od značky, niektore su dlhšie, iné užšie,

nicolle21
28. sep 2014

nas bol tiez vacsi, minulu zimu mal dva overaly, jeden mensi a ked don dorastal, kupila som o rozmer vacsi a vykryli sme zimu 😉

tajka1986
28. sep 2014

Pytas sa aky overal,ja by som ti odpovedala ze zatial ziadny. Zbytocne vyhodene peniaze 🙂 Staci dobre obliect a sup do fusaku 😀 ja sama som mala 3 overaly a ani jeden sme nenosili. Tot moj nazor. A mohla by som donekonecna pisat kolko zbytocnosti som nakupila vopred 😔 😀

klincek
29. sep 2014

Ja by som kupila 86ku. Ak mu aj bude spociatku vacsi, koncom zimy budes rada, ze nemusis kupovat dalsi🙂.

carmenka123
29. sep 2014

80/86tka

tichanska1
29. sep 2014

Podľa mňa 80tku, môj malý mal tiež 4 mesiace keď začínala zima, narodil sa 5.9. a v zime sme nosili 74ku, vydržala nám celé 4 mesiace. A overal určite odporúčam, najmä ak bude krutá zima.

skrecok
29. sep 2014

My sme mali jeden zimny overal a jeden samostatny fusak. Overal by som kupovala 80/86 velkost, ak by bola iba jedna velkost, tak 86 v., aby vydrzal do konca zimy. Ale fakt zalezi od znacky, napr. H&M ma vacsie. Samostatny fusak sme nikdy nevyuzili, u nas bola zbytocna kupa.
Overal z H&M bol u nas najlepsi, vdaka zipsu v dolnej casti sluzil aj ako fusak.