Akú odsávačku kúpiť na soplíky?

lunana
27. júl 2010

Aká odsávačka na soplíky je vhodná pre bábätko?

stanusa
27. júl 2010

pouzivam tu na vysavac, prve 2-3 tyzdne som mala balonikovu, potom som uz soplik nevytiahla, maly sa jedoval a nakoniec aj ja 😖 potom som zacala s vysavacovou najskor len ustami a teraz v pohode s vysavacom a sme spokojni obaja 🙂

gabika7706
27. júl 2010
centik
27. júl 2010

ja som jednoznacne za tu na vysavac 🙂

wodana
27. júl 2010

aj ja mozem najviac pochvalit vysavacovu. a to mame balonik aj na ustne vytahovanie. vysavacova je najlepsia - najkratsie sa dietatko trapi a najlepsie odsaje.

chichaa
27. júl 2010

Odsávačka na vysávač zasluhuje Nobelovu cenu!!!!

tatiana305
27. júl 2010

aj ja suhlasim s chicaaa .. mala mala 3 mesiace vkuse nadchu..a nebyt odsavacky na vysavac tak sa zblaznim z toho rucneho odsavania.. 😎

zuvinka102
27. júl 2010

my mame na baterky ale este neviem aka je nakolko sme nastastie ju este nevyuzili 😝

domeli
27. júl 2010

pridávam sa: na vysávač. Pred pôrodom som nekupovala žiadnu, doma som ale zaregistrovala, že malá má soplíky v nose, že mi chrčí a ťažko sa jej dýcha. Na radu známej lekárničky aj kamošiek-mamičiek sme kúpili tú na vysávač. Najprv sme ju odskúšali na manželovi, či to nie je drastické 🙂 Je to výborná vec. Rýchle a účinné nielen na soplíky, ale maličkým bábätkám aj na mliečko, ktoré ak hltavo pijú, udrie aj do nošteka. Takže odporúčam "vysávať".

jankapiknova
27. júl 2010

naštastie sme odsavačku použili len raz ale použila som tu na vysavač a odporučam 😉

22mamina
27. júl 2010

ja som tiez za vysavacovu odsavacku, super vec, za par sekend ma babatko nostek vycisteny 😉 tak odporucam 😉

gaby21
27. júl 2010

No jednoznacne na vysavac, nic lepsie nemohli pre babatka vymysliet, je to rychle, ucinne, bezbolestne, .... 😵

gaja
27. júl 2010

hm a mojej známej synovi z vysávačovej popukali cievky a nevedeli mu zastaviť krvácanie pomaly ani v nemocnici.. a vraj tam mali takýchto prípadov za posledné roky dosť a čím dalej tým viac a viac..
takže ak musíte ťahať častejšie, tie vysávačové sú neni vraj moc vhodné, lebo síce je to rýchle a super ale strašne ničia sliznicu a zbytočne aj odstranujú vlhkosť.. a podporujú vznik alergií v horších prípadoch tieto problémy s pukajúcimi cievkami, ktoré potom musia v nemocnici taviť atd atd..
je to samozrejme jeden z mála prípadov, ale tiež neviem, akú kúpim...
pri prvom som mala hadičkovú.. občas sme sa natrápili, ale stačila.. tiež som bola rozhodnutá že pri druhom si kúpim vysávačovú a teraz pár známych čo ju majú sa im postávali takéto veci, tak neveim.. ale asi kúpim nejakú obyčajnú a budem sa radšej trápiť.. zvládla som to raz, zvládnem aj druhý

mateson
19. aug 2010

Na vysávač. Kolkokrát som dakovala v duchu tomu kto to vymyslel. Vraj to bol madar.

veqa
19. aug 2010

jednoznačne odsávačka na vysávač.... 🙂 geniálny vynález, pri prvom sme mali len tú hadičkovú čo musí ťahať maminka, a to teda boli galeje 😢

olienka12
19. aug 2010

jednoznacne na vysavac maly zazrak

winona24
19. aug 2010

pripájam sa k tej na vysávač....podľa mňa je na nezaplatenie... 😉 ale našťastie sme ju tak strašne často nemuseli používať

atrami
19. aug 2010

Ja som odsávačku na vysávač nikdy nepotrebovala. Soplíky sa majú odsávať len vo vynimočných prípadoch je to zbytočné dráždenie sliznice. Doma som mala obyčajnú hadičkovú z lekárne a použila som ju raz.
Neviem si predstaviť, že dieťa kojím, má upchatý nosík, dieťa odložím, vytiahnem vysávač a odsávam. Je to zbytočný prepich. Ja som buď dala kvapky aby odpuchla sliznica, alebo vytiahla ústami. Vonku dosť praktické. Alebo som malého otočila oproti slnku, kýchol si a bolo.
Túto odsávačku by som kupovala ak by boli synovia veľmi často chorí, čo neboli.

juliagregor
19. aug 2010

jednoznačne vysávačová...
ale nepoužívať ju každú hodinu, treba poodsávať ráno, na obed a večer a ozaj len husté zadné sople...
riedke soplíky je zbytočné odsávať, len sa ničí sliznica...
bol to neskutočný pomocník a hlavne to bolo šup, šup ...

meduliacik
17. sep 2010

Ja som objavila elektronicku, ktora funguje na baterky aj na sietovy adapter, ma celkom slusny vykon, ale nie az taky, zeby praskali cievky v nose. Mam ju doma odo dnes a testujem ju zatial na 3,5 rocnom synovi, ktory ma prave nadchu. Zatial som s nou spokojna a to som este nevyskusala aj dalsiu jej funkciu-nosnu sprchu, t.j. zvlhcovanie nosnej sliznice fyziologickym slanym roztokom. Dufam, ze sa mi osvedci aj pri dalsom babatku-hlavne kvoli nemu som ju totiz kupovala 🙂