Akú detskú postieľku za rozumnú cenu kúpiť?

dolphin
1. apr 2011

Ahojte,

Rozhodujem sa ohladom detskej postielky. Vedeli by ste odporucit nejaku podla Vas kvalitnu a za rozumnu cenu? Kde sa da zakupit? Sme v BA

Dakujem

jarunka111
1. apr 2011

keďže my aj cestujeme občas, tak sme kúpili cestovnú Graco a dali do nej riadny matrac 😉 a sme spokojní, má aj rôzne príslušenstvo 🙂 záleží od vašich požiadaviek, kde ju budete využívať, či cestujete alebo to má byť drevená postieľka? Tú sme nechceli, lebo deti, ktoré sú živšie aj v spánku, sú potom obuchané o tie mriežky, jedine ešte kúpiť ochranné hniezdo. No možností je veľa 😀 😀 😀 len vybrať....

jasminet
1. apr 2011

doma mame kupenu z babymarketu drevenu postielku daniela, spustacia a odnimatelna bocnica, 3 polohy (vysky)matraca, velmi sme spokojni, stoji 139€ + teda matrac nebol v cene - su na nete
na chalupu sme kupili z ikei gulliver, neda sa spustit bocnica, ale da sa uplne dat prec co som chcela, 2 polohy matraca, stoji asi 65€ a uplne staci... povodne som chcela take tie talianske, znacka pali, ale uplne staci klasicka drevena postielka. 😉

lucia1234
1. apr 2011

my sme tiež kúpili cestovnú postielku caretero a dokúpili sme klasický matrac,sme s ňou spokojný a teraz keď má Adam 9 mesiacov a všeliak sa krúti a kope aje to aj výhoda,lebo sa nebúcha o paličky.

bobocka
1. apr 2011

my mame klasicku ikeacku http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/9011... a nic jej nie je.sme spokojni.maly sa do tyciek neudiera.mame dookola hliezdo. 😉 ale ked budem mat druhe mimi,tak kupime tuto http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa... uplne som sa do nej zamilovala.nadherna je a cenovo velmi dostupna 🙂 da sa kupit aj bez ulozneho priestoru pod postielkou.cenovo velmi podobna tej ikeackej ,ale tato je podstatne krajsia 🙂 inak kupit cestovnu a dat do nej poriadny matrac nie je zly napad.ale tam sa ta vyska neda nastavit,kdezto pri klasickej drevenej postielke su dve niekedy az 3 nastavenia vysky matracu,co je super. 😉

lejlla
1. apr 2011

my mame postielku z obchodu PRE DETI.mali tam velky vyber ale ja som si vybrala klasicku,len z uloznym priestorom naspodu,co som ocenila hlavne pri plienkach,vlhcenych obruskoch....ze som to mala vzdyy poruke 🙂

roo
1. apr 2011

V spalni mame klasicku drevenu so spustacou bocnou stranou - tu som odmontovala uplne, postielku prirazila ku nasej posteli a prakticky spime s drobcom vedla seba akoby spal v nasej posteli. Je to super pri kojeni - babo v noci zamrnci, prikotulam sa ku nemu, nakojim a zase sa odkotulam a drobcek spi dalej.
tiez je dobre, ak sa da rost postielky polohovat aj sikmo, dobre pri refluxe alebo nadche.
Matrac kvalitny,nie privelmi makky, na tom nesetrit.
Hniezdo radsej vysoke a dokola celej postielky, na mieru Ti usiju napr. aj na www.evenit.sk alebo najdi nejaku maminku, ktora sije na MMB.

evickapooh
1. apr 2011

ahoj!no jednoznacne odporucam klasicku drevenu ci cestujete vela alebo malo, cest. post. nenahradi klasicku postielku,s pomocou mrezi sa dieta laksie postavi ked bude mat 7-8mesiacov,z klasickej drevenej vidi von nie len cez siet ako pri cestovnej.jednoznacne odporucam nejaku postielku ktora ma vyberatelne t yce,super vec ak by dieta chcelo samo z postielky , nemusis sa bat ze vypadne,nebude skusat akrobaticke cviky aby sa dostal von .ked sa zobudi bude vediet ako sa dotane von z postielky..odporucam aby mal vyskovo polohovatelny rost-aspon 3 polohy.ak mate dostatok priestoru v byte ci v dome tak odporucam ti rozmer 140-70 ktora bude dobra az do 5-6 rokov,klasicky rozmer 120x60 s vyuzijete max do 3 rokov. link ti poslem do IP

exupery
1. apr 2011

My sme kupovali klasicku drevennu s troma polohami,so suflikom,...teraz by soim vsak jednoznacne volila cestovnu plus poriadmy matrac,mala sa rozne toci a tym,ze sa bucha o drevo sa budi...mame aj cestovnu,a uz vazne pevne rozmyslam,ze drevenu zrusim a prim bude drzat cestovna... 😀

atrami
2. apr 2011

My sme mali klasickú s 2 polohami. Odporúčam polohovateľnú so sťahovacím bokom. Ale celkom sa mi páčia postielky rastúce s dieťaťom:
http://www.e-mama.sk/nahlad.php?kod=00108

Niečo takéto.

lucia.kl
2. apr 2011

http://www.predeti.sk/?c=detail&id=147
ja mám túto, a som s ňou spokojná, okolo postielky máme hniezdo aby si dievčatá v noci neudierali hlavy 🙂 na tie 3roky, čo ju budeme mať úplne stačí...

kika87
27. apr 2011

My mame tiež drevennú s 2 vyšk.polohami a sme veľmi spokojný, no musíme kúpiť aj cestovnú, kedže často chodievame k babičke, aby mala aj tam malinká svoje hniezdočko a aby sa nenaučila spinkávať s nami 😅 a určite sa zíde pri nejakých výletoch 🙂 len neviem, či treba kupiť s 2 výšk.polohami alebo nám úplne stačí klasická s jednou. Prosím poraďte... 🙂 ďakujem

kaja73
27. apr 2011

Jednoznacne cestovna s normalnym matracom-dieta sa nebucha a aj to za jeho chrbtom-ked sedi- peruje, moj maly sa tak napr. uspava-posedačky sa pohojdava a odraža od kraja postielky. 🙂 V normalnej mal aj hniezdo,aj tak sa buchal,nehovoriac o tom,že hniezdo od určiteho veku rozoberal a prestrkaval si pod nim ruky, nohy a aj sa neraz tak zasekol.Len pozor na to,že niektore cestovne velmi šuštia,treba kupit sietkovu ta nešušti.A samozrejme dalsia vyhoda je ta,že ju možeme prenasat kam treba a maly spi v postielke na ktoru je zvyknuty.

mirka349
2. sep 2011

Ahojte tak ja som si uz pripravila postielku a manzel ju poskladal je to http://www.detska-vybavicka.sk/drevene-postielk... je polohovatelna a dostatocne pevna, nie ako ine ktore sa hompalaju pri dotyku 🙂. Tiez sme do nej dali matrac a rovno sme si objednali aj cestovnu postielku s matracom, rpetoze je to pohodlnejsie.

gubcikova
2. sep 2011

tiež jednoznačne žiadnu tu modernú kde sa nedá dať bočnica dole.kámoška ju mala a nadávala.my sme mali klasiku a kedže som kojila dala som bočnicu preč a postieľku prisunula k posteli.tie nové bývajú často krát aj malinké,nedajú sa zvyšovať a znižovať.

ellysa
2. sep 2011

ja hlavne neodporúčam nič poľské, máme a nadávame odkedy sme ju zložili 😠

hori
2. sep 2011

klasicku drevenu, s troma vyskami nastavenia matraca, dvoma vyberatelnymi tyckami, odmontovatelnou bocnicou, spustanie bocnice nie je dolezite, nakolko ti to aj tak spusti najviac o 10 - 15 cm. hniezdo okolo celej postielky. matrac s kokosovym jadrom a potahom na zips. cestovnu postielku prikupit zvlast ako druhu - ak bude male spavat par dni poobede napr. u babky a vecer doma, je nezmysel postielku stale prenasat, aj ked je skladacia...

stvura
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fialkaa
2. sep 2011

tri polohy rostu, bez debaty, my mame dve a ide ma picnut, postielku mame totiz prirazenu k manzelskej posteli, inak sa to v nasom pidibyte ani neda, a maly mi z nej vylieza, pretoze najnizsia poloha nie je dost hlboko. ale ja by som hladala aj spustaciu bocnicu, osvedcilo sa mi to, ked uz bol maly tazsi a ked som si ho v noci potrebovala prelozit k sebe do postele na kojenie. pri matraci by som tiez nesetrila, ma byt tvrdsi, aby sa dal stiahnut a oprat potah. zaobstaraj si aj gumenu podlozku z ikey pod plachticku. mame aj cestovnu postielku, tu mame u nasich a je pripravena na pripadne cesty, vyuzijes aj doma, ked babo este nebude riadne chodit, moze sa tam hrat a budes ho mat v bezpeci. suflik na spodu by som isto ocenila, na mojej postielke nie je, ale tie so suflom su aj drahsie. postielku som kupila z druhej ruky tu na MK, ak chces usetrit aj to je cesta. viem o mnohych maminkach, co maju postielky estez cias svojho destva, je to ok, dolezity je matrac.

svetielkoand
2. sep 2011

suhlasim s @fialkaa nezalezi az tak velmi na postielke, pokojne ju mozes kupit aj cez bazar, vyhodou je polohovanie a odnimatelna jedna bocnica kolieska na jednoduchsie premiestnenie, plus suflik ako ulozny priestor pod postielkou, dôležitejšie je kupit kvalitny novy matrac 😉

neuska
21. okt 2011

ahojte ked kupim postielku so spustacou bocnou stranou da sa odmontovat aby som to mala zarovno postele a ta co nema spustacu bocnicu ze je taka v celku aj tam sa to da odmontovat ta jedna strana alebo nie aky mate skusenosti dakujem

martinab122
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
winona24
22. okt 2011
annie13
22. okt 2011

my sme mali pri obidvoch s vyberatelnymi palickami a viac mi to vyhovovalo ako spustaci bok, kamaratkin maly sa to naucil spustat sam a nepekne si zranil prsteky a prepadol von, malickych mi nerobilo problem vstat a vybrat si ich z postielky na kojenie, a od roka v pohode vyjde z postielky sama kedze dve palicky su vybrate

melpomene
23. okt 2011

my mame doma postielku s odoberatelnymi tyckami a som maximalne spokojna...ma tri polohy a ked maly zacal spavat uplne dole nikdy ho nenapadlo preliezt ju pretoze bol dostatocne hlboko...ked sa zobudil, odobrala som mu tycky a pekne si vyliezol alebo vliezol...postielka ma dokonca dolu aj suflik a kupovala som ju pred cca 3mi rokmi v polsku (v obchode s nábytkom) za 1500 Sk a je naozaj v poriadku...a to sa tam nas maly vedel poriadne vysaliet a vyskakat...teraz ju pouzijem aj pri druhom babatku...dokonca sa da odmontovat aj bocnica a postielka je stabilna, ale to som nevyuzivala. 😉

janka112
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alenka12345
10. dec 2012

My sme kúpili túto- je krásna, dá sa sťahovať bok, polohovateľná. som velmi s nou spokojná. papa

http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...

meja3
23. jan 2013

Drevena postielka od SLOVENSKEHO VYROBCU??? Neviete mi niekto poradit, kde zohnat drevenu a tym myslim naozaj drevenu postielku, teda dub alebo buk, lebo borovicu v tomto pripade za drevo nepovazujem, ktora by v najlepsom pripade bola vyrobena u nas na Slovensku? Nechcem nic z Polska, ale ked sa snazim najst nieco v obchodoch alebo na internete, tak bud je to polska postielka alebo pre istotu nie je uvedeny vyrobca...

mthr
10. feb 2013

Ahojte, prosim vas ma niekto skusenost s postielkou z IKEI Hensvik 120x60. Dakujem http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/7020...

aqua11
15. máj 2014

Ahojte, mate niekto skusenosti s postielkou Lena? Material je borovicovy masiv v kombinacii s MDF. Je to sice polska vyroba ale nejak ma to laka kvoli materialu a ma dobru cenu. Za 108€ som ju nasla najlacnejsie na nete.
Rost sa da sice len do 2 poloh ale ma odnimatelnu prednu stenu, co sa mi zda v prvych mesiacoch velmi prakticke prisunutim postielky k posteli. Na mimi bazare som videla par postielok slovenskej vyroby, tiez z masivneho bukoveho dreva ale dizajn sa mi az tak nelubil. Ziadna biela :( A o tej snivam.
Este jedna Princea je pecka. Tiez masiv ale daju sa vybrat len tycky, predna stena nie je odnimatelna. Rost 3 polohy co je super. Je to podla vas velka nevyhoda, ked ta predna stena je na pevno? Uz mam hlavu ako balon z tych postielok! Dik za rady