Ako vyriešiť detské izby?

zuzik1983
26. dec 2015

Mam tri dievcata a dve izby.co s tym?ako ich rozdelit?dat dve do vacsej izby a jednu najstarsiu samu do mensej?alebo vsetky tri do jednej izby a z tej druhej im urobit hernu?najstarsia uz pojde do skoly,tak mozno bude potrebovat trochu kludu.ale zas nerada by som im nejako narusila vztahy.aby sa necitila ta jedna osamotena.ako by ste to vyriesili vy?dakujem za kazdy nazor.

henikav
26. dec 2015

Ja by som im urobila z jednej izby spalnu a pracovnu ( na ulohy) a z druhej hernu

jana_eyre
26. dec 2015

Ja by som tiez urobila spolocnu spalnu s pracovnym kutikom pre starsiu a hernu pre vsetky..

zuzanaete
26. dec 2015

A co by chcela najstarsia? Ak sa maju rady a je im spolu dobre, tak bude lepsie ich nechat spolu a urobit zvlast hernu.

slivka3
26. dec 2015

@zuzik1983 tiez by som sa spytala na nazor najstarsej,ci by chcela uz vladtnu,ci radsej so sestrami a spolocnu hernu,ale myslim v takomto veku by bolo asi najlepsie jedna miestnost na spanie,ucenie a druha herna.

katrinka8
26. dec 2015

Ahoj, súhlasím s babami, spálňa plus herňa s kútikom na učenie. Ak by najstaršia vyslovene chcela vlastnú izbu, tak by som jej asi vyhovela. Ale ak nie, tak spolu 😉
My síce máme 2 deti, dievčatko a chlapca, ale tiež som to pred časom riešila. Dcérka pôjde tiež do školy, ale povedala, že nechce spať sama v izbe novej. Synček má síce ešte len 2 roky, ale keď čoskoro dostane svoju novú posteľ, tak budú spať spolu v synčekovej izbe a hrať sa v dcérkinej 😉 Keď dospejú do štádia, že každý chce už byť sám, tak potom ich podelíme 😉

luciferkax
26. dec 2015

Ahoj, mám zatial "iba" dvoch chlapcov, ale celkom nám vyhovuje, že majú jednu izbu ako spálnu plus má tam starší kútik z pracovným stolom a malou skrinkou na školské potreby (tam si aj píše úlohy, mení knihy a tak), druhá izba je plná hračiek

lucia20
26. dec 2015

My mame tiez tak rozdelene. Mensia izba je len na spanie a vacsia izba je denna. Hranie a ulohy.

milota164
26. dec 2015

este su male, neskor by som ich asi do izieb podelila. Pacil sa mi napad so spalnou a miestom na robenie uloh a druha ako herna.