Ako vybrať fusak do kočíka

29. júl 2024

Ahojte, čakám zimné bábätko takže do kočíka potrebujem kúpiť hneď aj fusak. Nakoľko je to moje prvé babatko chcela by som sa poradiť ktorý fusak je lepší a taky aby mi aj pasoval do kočíka. Ďakujem za rady.

babovka2321
29. júl 2024

A nejake poziadavky? Rozpocet? Dizajn? Pasovat ma do akeho kocika? Rozmerovo/vzhladom? Ma vydrzat aj do sportoveho? Aby bol co najteplejsi? Nedala si ziadnu poziadavku a vseobecne "najlepsi" fusak nexistuje. Poobzerala by som sa po niecom s ovcim runom, fusaky Elodie Details su napriklad tiez velmi oblubene. A teda ak mate auto, odporucam aj speci fusak do vajicka 🙂

autor
29. júl 2024

@babovka2321 do auta fusak vybratý mam uz. Kocik mame Britax Römer Smile 5z chcela by som aby pasoval potom aj do športového ale zároveň aby to vyzeralo pekne a nie ze je tam narvany. Nemám na to rozpočet a vzhľadovo aby bol neutrálny pre chlapca aj dievča.

taktotedanie
29. júl 2024

Kup si 4v1 rastuci cotton moose yucon , topka rastuci tahali sme to s nim dve zimy, teraz ideme na tretiu uvidim vsak ci sa dieta bude chciet este kocikovat alebo len sa valat do snehu 😂

autor
29. júl 2024

@taktotedanie ten som pozerala a typ máš ten krátky a široký alebo dlhý a úzky? :D ono na tieto britaxy veľa veci ani není takže musím hľadať práveže UNI veci :D

taktotedanie
29. júl 2024

Tento len v ruzovej
Zase az taku uzky nieje
Za mna maximalne vyuzita vec prvy rok kratsia verzia a spodok sme mali ako tasku ku kociaru druhy rok sportiak predlzena verzia uvidime co tuto zimu

autor
29. júl 2024

@taktotedanie hej ten vyzerá fajn. Akurat neviem ako to bude vyzerať v tej vanicke. Ta ma dĺžku 75cm tuším len

taktotedanie
29. júl 2024

Ja som mala vanicku 80 pozri rozmery

autor
29. júl 2024

@taktotedanie pozerala som 75cm ma vanička. Ale tak tým ze to je zimné bábätko mi nevadí ze je menšia len ze aby tam nebol narvany ten fusak ani drobec

zuzanka.zuzu
29. júl 2024

cotton moose je dobrá značka, akýkoľvek model je fajn 😉

taktotedanie
29. júl 2024

Je to skvely fusak a nebudes na dalsiu zimu zhanat vacsi pretoze do toho maleho sa ti uz nezmesti
Ani tie ceny niesu nejako prehnane jasne kupis aj lacnejsie ale kvalita uz neviem neviem

autor
29. júl 2024

@zuzanka.zuzu
@taktotedanie super ďakujem baby za rady 🙏 objednám tento aj sa mi najviac pozdáva 🙂

majlo1234
30. júl 2024

Ja mam Voksi plneny perim. Ale hlavne kvoli dovolenkam v tatrach, prvorodenemu som uhnala omrzliny jeho prvu zimu😂