Ako ste riešili prebalovací pult?

simik7192
30. aug 2021

Ahojte, mam otázku, že ako ste riešili prebalovaci pult? Že ste si kúpili normálne konodu z pultom alebo na vašu komodu ste dali len ten nástavec a na to ste položili tu podložku?

petamich
30. aug 2021

my sme kupili iba tuto prebalovaciu podlozku a prenasame ju kam potrebujeme - v noci kojim v obyvacke = je na jedalenskom stole, cez den je v spalni na pisacom stole, pri kupani na pracke

uz teraz prebalujeme aj tak obcas, kde pride a ked zacne o par tyzdnov/mesiacov lozit aj tak ho budeme prebalovat na zemi na hracej podlozke 🙂 tak sme sa rozhodli, ze komodu a nadstavce budeme ignorovat a jednym z hlavnych dovodov boli aj priestorove obmedzenia

len_nig
30. aug 2021

My sme kúpili normálne v Ikei prebaľovaci pult, ten bude v izbe tam bude aj po kupeli, ale rátam stým že prebalovat budem aj v obývačke atď 😊

marrilyn
30. aug 2021

@simik7192 ja som mala podobnu prebalovaciu podlozku, ako sa spomina vyssie a parkovala na komode, ktoru sme uz davno mali v spalni. Pri kupani som si ju prenasala. Inak bola stale na tej komode a tam som chodila maleho prebalovat.

mata1001
30. aug 2021

Kupila som siroku komodu, dala na nu deku, na nu plienku a vsetko som mala po ruke...nikdy som nechcela prebalovaci pult, podla mna zbytocnost. Tu komodu mam doteraz.

andrejka1974
30. aug 2021

Mne sa to nezmestilo do izby tak som normalne prebalovala na mojej posteli

zuvelyn
30. aug 2021

mam samostatne stojaci prebalovaci pult, tak uzky pod ktorzm su dve police, za mna absolutna nutnost, syn ma rok a pol takmer a stale ho denne vyuzivame. Neviem si predstavit ho prebalovat kade tade, aj to dieta potrebuje mat nejaky pevny bod kde vie co sa robi a nie raz na posteli, raz na zemi, raz na gauci atd.

veronice
30. aug 2021

Komodu s pultom. Z komody sa to rozsirenie da dat potom dole a bude sa pouzivat ako klasicka komoda. Prebalovanie na posteli u mna nehrozilo skrz prasknutu platnicku. Takze pre mna nevyhnutnost a je to aj velmi prakticke

patka06
30. aug 2021

Podložku som mala krížom cez postieľku, používala som ju aj pri kúpaní, to som ju mala na vani.

helcanw
30. aug 2021

Muž vyrobil komodu na veci a na nej som mala deku a veci potrebné má prebalenie, ale využívaná bola len do vtedy kým sa syn nezačal otáčať, potom to tam už nebolo bezpečne. Komodu používame ako skriňu na malého veci.
@zuvelyn a nezoskoči ti z tadiaľ dole???? Lebo ja si môjho ročného neviem predstaviť prebalovat inde ako na zemi 😁

zuvelyn
30. aug 2021

@helcanw nie nezoskoci ani sa nehybe, lebo vie ze tam sa oblieka, prebaluje a riesi hygiena, je nauceny od prveho dna. Na zemi/gauci/posteli sa smozrejme meta, kope, pretaca hadze etc 🙂

tanisha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
amelie2017
30. aug 2021

Pri dcerke som mala tu najlacnejsiu z Ikea. Najprv v spalni, lebo sme mali kupelnu, ked sme sa prestahovali, dali sme ju do kupelne. Pre mna must have. Prebalovali sme ju na nej dokym mala plienky. Takze aj na noc do 2 a pol roka. Mne to bolo na posteli a kade tade inde nepohodlne. Teraz pri malom sme kupili tuto na obrazku. V sufliku mam vecicky, ktore aktualne nosi. Mam ju v spalni, hned vedla kupelne, cize aj po kupani si ho tam pekne dam a spravime hygienu. Neskor sa da pouzit ako komoda do detskej izby.

euka210
30. aug 2021

@simik7192 postel, nic ine...na prebalivaciu podlozku nebolo miesto

zenazaba
30. aug 2021

Mame prebalovaciu podlozku v kupelni na pracke, takze mozem hned pri prebalovani ocvachtat ritku pod tecucou vodou.

jazula
31. aug 2021

@zenazaba Úplne rovnako to mám 🙂. V kúpeľni na práčke oproti umývadlu…
A kupeme na stole v kuchyni, takze ten rituál má oddelený od bežného prebaľovania

ninakajka
31. aug 2021

My sme mali komodu s prebalovacim, ale keby som sa mala rozhodnut znova kupim iba podlozku na prebalovanie.

ona303
1. sep 2021

Inak ja som veľa čítala, keď som bola tehotná, aká je zbytočnosť prebalovaci pult. Ale ja som ho proste chcela. Kupili sme si peknú bielu komodu v Jisku, u známeho dali spraviť pult, teda ten vrch a ešte som kúpila prebalovaviu mäkkú podložku. Prebalujem ho len tam. Je to perfektná vec. Pár krát som ho teda aj na posteli skúšala prebaliť ale skoro som prišla o chrbát. Pult mám taký vyšší takže som pri ňom pekne vystreta. Tiež tam malého dávam aj po kupkaní.
Komodu využijeme aj potom aj bez pultu 👍 vrch predám alebo posuniem ďalej. Za mňa super investícia a veľká pomoc 🙂