Ako sedí veľkostne oblečenie Adidas?

kristinaa9
14. apr 2021

Dobry vecer maminy, chcela by som objednat z oficialnej stranky adidas, ako Vam prosim sedia velkosti oblecenia ?Lebo podla tabuliek je to troska matuce, nosim M, ale podla tabuliek asi S. Mate skusenosti prosim? Dakujem za kazdu odpoved 🙂

slavkadud
14. apr 2021

myslis damske? no tam je to trochu komplikovanejsie lebo mas bud obycajne adidas oblecenie kde su tie velkosti trosku inak, tam napriklad xl velkost mas aj pre 46 normalne , ze tam je to tak poposuvane, v tom pripade by sedelo, ze ti podla tabulky vychadza s aj ked nosis m. A potom je to adidas originals a tie su zase cislovane normalne takze tam ak nosis mko tak by ti aj velkostne malo sediet mko

abdn16
14. apr 2021

Pre mna XS vzdy je fajn, len tricka su mi niekedy uzsie a lepsie by asi bolo Sko.
nosim XS - dolny diel vsetko XS, kratasy, teplaky...
tricka - sportove na ramienka mam vsetko XS, tricka s kratkym rukavom mam vsetky XS ale niektore su mi uzsie.
Mikiny mi sedia XS, myslim si, ze S by mi bolo velke.
Bundu mam Stella McCartney XS a je taka vacsia, Sko by mi bolo urcite obrovske.
Inac nosim vsetky znacky XS ci uz sportove oblecenie alebo nesportove.

c_est_la_vie
14. apr 2021

Pokial viem na original stranke je vždy popis produktu, či sedí, alebo treba objednávať o číslo menšie/ väčšie. Ja som sa riadila tým a všetko sedelo ( tričko sortky a leginy s, ale pri jedných pisali že treba o číslo väčšie, tie som brala M a pohoda 🙂)
Inak nepozeraj na tie miery modeliek, to podľa mňa bude omyl ( lebo tam dávali že modelka má s a cez hruď 75 a v bokoch 80, to bol nonsens)

viera27
14. apr 2021

Podla mna je adidas o cislo vacsi. Ak si M,skusila by som naozaj to S.