Ako ochrániť dieťatko na veľkej posteli?

eva1122
2. sep 2014

Ahojte, mam taky problem, ze nas maly spinka s nami v posteli. Ma 6 mesiacov a este ho v noci kojim. Maly sa uz riadne vrti, otaca atd. Dala som ho do postielky ale bol velmi nekludny. Ako riesite to, aby nespadlo z postele? Dakujem za tipy

bodka70
2. sep 2014

na to je úplne jednoduchá pomoc, postieľku priraziť k veľkej posteli, dať dole bočné mreže, matrace nastaviť na rovnakú výšku a budete obaja spokojní - dieťatko vo svojej postieľke a zároveň pri tebe 😉

anjelik2509
2. sep 2014

Naše obe baby s nami spávali v posteli...Staršia do 2,5 roka, mladšia má 9 mesiacov a stále ju mám pri sebe...Z jednej strany som ja, z druhej tato, zo strany kde je hlava má posteľ čelo a tam mám vankúš, aby sa malá neudierala a tam kde sú nohy jej vždy pred spaním urobím takú zábranu z vankúša na dojčenie a z ostatných menších vankúšov...Musím si zaklopať na drevo, ale ešte mi to nepreliezla a dosť sa rozťahuje a cestuje...
Staršia viac cestovala, tá mi aj popadala z postele, ale dávali sme na zem okolo postele staršie vankúše a paplóny, keby aj padla, aby si neublížila....

sharlotta
2. sep 2014

Ked tam spi cez den sam, tak oblozim perinami a vankusmi a chodim casto pozerat, mam zapnute aj vysielacky. Jednu stranu postele mame pri stene. Dcera spala v postielke prirazenej k nasej posteli, ale syn sa v postielke hned zobudi, ako sa zacne vrtiet, naraza na mreze 😖 On by sam pre seba potreboval jednu velku manzelsku postel...

anjelik2509
2. sep 2014

@bodka70 my sme to tak mali a tá naša staršia opica ma vždy v noci preliezla a v tej postieľke som spala ja 😀 lebo sa rozťahovala na mojej strane 😀

crazybabenka
2. sep 2014

presne tak ako píše bodka70 aj my sme tak mali 😀 😀

miskaska
2. sep 2014

My sme to vyriesili takto

meluela
2. sep 2014

@eva1122 postel prisunut ku stene a/alebo na zem molitanove matrace

miskaska
2. sep 2014

zabudla som pridat fotku. Zabrany na oboch stranach postele. Vankuse nepomohli, raz nadranom mi spadol, tak sme dokupili aj druhu zabranu.

silvianm
2. sep 2014

Postielka pri posteli /manzel zdemontoval celu bocnu stranu postielky../maly ked zaspi vzdy ho prelozim do postielky..vyhoda je ze nemusim vstavat a mam ho vzdy po ruke 😉

eva1122
autor
2. sep 2014

Aj ja som rozmyslala, ze dam dole bocnice a upevnim postielku k posteli, len potom mam obavy, co urobime ak zacne vstavat...

stanislavao
2. sep 2014

@eva1122 spat v strede

miskaska
2. sep 2014

@eva1122 ale toto mas pravdu, my sme to takto vyriesili, az ked bol vacsi..okolo roka aj daco. predtym som ho uspala na prsniku, preniesla do jeho postielky a na prvy plac, som si sla lahnut k nemu a az do rana bol v posteli. Teraz sa uz v posteli nestavia, tak nemam strach, ze by cez tie zabrany prepadol...

nenabaja
5. sep 2014

Na vankuse pozor, casom bude stale pohyblivejsi a ak vylezie na vankuse, moze spadnut z este vacsej vysky. Ak ich budes davat, pre istotu daj aj nieco na zem. Ten nas sa pootlkal statocne. Treba ho co najskor zacat ucit zliezat 😉