Ako obliekať bábo, ktoré sa narodí v auguste?

lenula84
18. apr 2013

už si pomaly chystám výbavičku a neviem či kupiť veci aj s krátkym rukávom alebo nie? diky za tipy...

pingu1
18. apr 2013

mas dve deti, to fakt nevies?

liuba84
18. apr 2013

tak ja mám augustové dieťa a bol len v plienke a bavlnenej košielke alebo bodikoch s kratkym rukavom,ked sa mi zdalo chladnejsie tak som ho dala do zavinovačky, počítaj stým že môžu byť v lete horúčavy tak aby sa neprehrialo

madono
18. apr 2013

mne sa mal malý narodiť v polovici augusta, nakúpila som plno krátkych rukávov, nakoniec sa narodil koncom augusta a nič z toho nemal poriadne na sebe. hlavne toho nekupuj veľa...

lucinocka
18. apr 2013

ja by som hlavne chranila hlavicku a nozicky..urcite ponozticky a ciapocku, dieta este nema vyvinutu termoregulaciu..ked budu horucavy preco nie s kratkym...pohoda

miku1
18. apr 2013

Aj bábätkám je v lete horúco...takže určite sa ti krátky rukáv zíde. Hlavne chrániť nožičky a hlavičku, a nevystavovať bábo priamemu slnku. Ale čítam, že máš 2 deti, tak to už asi aj vieš...

lutia
18. apr 2013

ja mam doma julovca....obliekala som mu vzdy dlhy rukav a aj nohavice...aj ked bolo teplo (nohavice aj bodicko bolo z tensieho materialu) ponozticky a isto ciapocku....ja som to brala tak ze ved on v brusku mal 38 stup teplotu a bala som sa aj slnecnych lucov kvoli pokozke...aj ked vzdy som ho tocila do tiena ale ved predsa aj v tieni sa da opalit....nemal ziadne prehrievania....

mahulenka87
18. apr 2013

ja som si nakúpila aj s krátkym aj s dlhým rukávom... uvidíme aké bude letu. Ale ak bude viac ako 30st, tak myslím že body s krátkym rukávom bude ok prikryjem ho plienočkou... možno tenučké ponožtičky a čiapočka 😉

alka221
18. apr 2013

moj je augustovy, nekupuj zbytocne toho vela, ale zide sa aj kratky rukav, samoska to vsetko zavisi od toho ake bude pocko 😉 to predsa tu na konovi nikto nevie.. a tiez sa cudujem, ze mas dve deti a kladies takuto otazku.. 😅

aristka
18. apr 2013

ešte nekupuj nič ,máš čas,ja mám všetky deti letné a pri augustových sme boli o bodýčkach a ponožkách,samozrejme,že musíš mať aj nejaké dupače,keby niečo...

adamkohlusko
19. apr 2013

boze,ake ste vsetky mudre,teda cest vynimkam...asi ma deticky v zime,tak sa pyta na novorodenca v lete ... 😉 my sme tiez letni a teraz druhe bude letne,ale kedze maly sa nenarodil na slovensku,budeme to riesit az ked sa mala narodi,dupky a bodynka vyuzijes vzdy a tiez ponozticky,ked je moc teplo,tak das len bodynko a ponozticky,pripadne plienockou zakryjes. vsak uvidis,ake bude pocasie v auguste 🙂

alexia4
19. apr 2013

Ja mám tiež oboch letných. Malý sa mi narodil minulý rok, a dávala som mu dlhé nohavice aj bodíčka. Dupačkám som sa vyhýbala, skôr také tepláčky s uzavretou nožičkou. Na hlavičku som nedávala nič, len som mu ju prikryla bavlnenou plienkou, keď bolo moc horúco. Inak určite čiapočku