Aké vložky do pôrodnice?

9. okt 2024

Aké vlozky a koľko ste si brali do pôrodnice? Je ich strašne veľa na vyber a neviem podla coho vyberať, musia byť poporodne alebo stačí ze sú ultra ? A bez krídiel alebo s krídelkami?

blaazi
9. okt 2024

Urcite porodne, bez folie, co najvacsie

gejb
9. okt 2024

Áno, kupuj poporodne.

svokrinjazykmonika
9. okt 2024

Čisto biele bez modrých pásikov a čohokoľvek

gejb
9. okt 2024

Ak ti to pomôže tak ja odporucam: FIDE extra save (zeleny obal) , alebo SAMU (bielo modry)

rurutiax
9. okt 2024

Ja som mala poporodné vložky od Bella a Chicco, oboje boli super. Určite k tomu kúpiť aj fixačné nohavičky, ja som mala značky Molicare a všetko ostalo na svojom mieste.

timea301196
9. okt 2024

Ja som bola veľmi spokojná so značkou Bella síce sú tie vložky veľké ale nosila som ich strašne dlho ešte keďže som krvácala 12 týždňov a nohavičky som mala molicare boli bombové

timea301196
9. okt 2024

Určite by som nebrala nejaké Always, Naturelly a podobne predsa budeš pošita a treba to dobre vetrať a hojiť keď tam dáš takúto chémiu môžeš ešte dostať akurát infekciu

klejkaez
9. okt 2024

Určite kupuj len popôrodné, sú bez folii, 100% prievzdušné, čo pomáha hojeniu a proti zápalom. Dobre vetrane.
Sú také ine trochu 🙂
Nám v pôrodnici i dali a tie boli, take sieťované skoro až.

anicka176
9. okt 2024

Okrem klasických pôrodniciach som mala aj tieto, sú väčšie a aj dlhšie na tie prvé dni sú super https://www.pilulka.sk/canpol-babies-superabsor...

domka222
9. okt 2024

Na začiatok boli dobré Bella mama a potom Samu

evcagabi
9. okt 2024

Vravela som si, naco som tieto vobec kupila a pre mna boli nakoniec fakt vyhra. Dokonca som ich pouzivala aj par dni doma. Su strasne velke ale pre mna boli extremne pohodlne a ostatne som ani nedominala

123miaa123
9. okt 2024

Chicco boli super prvé dni pri silnejšom krvácaní 🙂 veľké mäkké príjemné