Aké rukavice majú vaše 2-3 ročné deti?

kristinka.s
25. nov 2011

ahojte maminky, neviem sa rozhodnut ake rukavice kupit dcerke na zimu - ma 2 roky aj 8mesiacov. Palciaky sa mi zdaju nemotorne a prstove velke. Ake mate skusenosti? Dakujem za tipy, rady 🙂

akika722
25. nov 2011

ahoj,podla mna malej bude uplne jedno ake ma rukavičky,hlavne nech su teple 😉
"palcaky" sa davju lahšie,prstove sa mi zdaju praktickejšie lebo dieťa vie lahšie uchopiť veci do ruk
/prstové -maju aj menšie čisla-moj mladši ma 15m a ma 2pary prstovych teplučkych 😵 /
starši ma skoro 4r ten ma len prstove

siusinocka
25. nov 2011

ja som kupila také malinké prstové rukavičky u nás vo ZV v takom lacnom sú také maličké, huňaté a veľmi dobre sa naťahujú.. dokonca ich v pohode oblečie aj 7 ročný syn a 2 ročnému su tiež dobré - na malej rúčke sú malé a na veľkej veľke🙂 ale náš malý ich aj tak strháva

traktor
25. nov 2011

Maťko ma aj aj, ..ale najradsej ma prstove, kedze vie potom vsetko lepsie chytit do rucicky..daju sa kupit bezne aj take malicke, akurat na rucky nasich drobcov 😉 ..ja som kupovala v Tescu, ale ma aj od cinana, tam maju aj uplne malinkate prstove rukavice

ajca123
25. nov 2011

Ahoj moje deti maju aj aj a to najmladsi ma 21mesiacov.... A ked mam povedat ma radeji tie prstove 🙂 lebo v nich vie zobrat co len chce do ruky 🙂

ivett1
25. nov 2011

Ahoj, aj moji majú oboje-prstové a palčiaky...a pravdaže majú radšej tie prstové 😉

babul83
25. nov 2011

Máme aj také aj také, ale obaja chcú len prstové. S palcovými sú nemotorný a stále si ich dávajú dole.

lujza123
25. nov 2011

Prstove..ja mam nervy kym jej ich obleciem, mala ma zase nervy ked ma len palcaky

misulda
25. nov 2011

Nas maly odmieta akekolvek rukavice ☹

azuz
25. nov 2011

palcaky a v pohode 🙂

kokazm
25. nov 2011

Náš malý nechce ani za svet rukavice. Ja mu dávam dlhší sveter, ktorý mu povytiahnem cez rukáv vetrovky

berus222
25. nov 2011

my mame tie prstove, ale iba do polovice prstov a daju sa prekryt a su z nich palcaky

jankako
25. nov 2011

moja má 20 mes.nosí prstačky je z nich hotová...palcaky má tiež,ale tie sme ešte neskúšali. 🙂 skús oboje,ved rukavičky nie su až také drahé,aby si nemohla kúpiť jedny aj druhé..na všeliakých výpredajoch a trhoch to maju za pár eurikov

dida84
25. nov 2011

Ahoj... náš malý odmieta palčiaky... My sme prstové kúpili v H&M také malé... majú ich po dva páry a neboli drahé... 😉

katka3012
21. dec 2011

skus kupit aj aj a uvidis.Prstove rukavicky maju vyhodu,ze dietatko vsetko pekne chyti do rucicky 😉

saza007
21. dec 2011

prstekove. ma ich ovela radsej ako palciaky. Konecne mu tuto zimu doslo, ze rukavice su fajn vec 😀

zuzana17
21. dec 2011

môj malý chcel len prštekové keď mal cca 2r., lebo s nimi mohol do rúčky aj niečo chytiť 🙂 Dajú sa kúpiť malé prštekové 😉 . Teraz máme aj aj 😀