Aké prvé papučky?

2. mar 2022

Pekný deň, akú značku papúč pre bábätko odporúčate? Poznáte česku značku peon kids? Ďakujem

petricka22
2. mar 2022

Zalezi, co od toho ocakavas. A ake velke je babatko. My sme zacinali capackami, ale naj su podla mna papucky Rak. Hlavne su lahke, vzdusne. Tieto peon maju taku mohutnejsiu podrazku, ale mozu byt lahucke, nemam skusenost…

autor
2. mar 2022

@petricka22 ďakujem. Malý začína chodiť . Neurologička nám odporúčala Rak alebo Wanda. Pozriem sa aj na to. Chcem aby sa v nich cítil pohodlne a nemám stiesnenu nôžku

shallimar
2. mar 2022

Určite raky. V Tom môže aj stvornozkovat, sú ohybné, ľahké, dostatočne široké a nesmykaju sa. Za nas su top

niky1234
2. mar 2022

Maly ma wandu a som spokojna🙂🙂🙂a vyzera ze aj on

riamia91
2. mar 2022

Žiadne.

riskoh
2. mar 2022

Tak ja s Rakmi vobec nie som spokojna,kbalita dole,cena hore,teraz ori mladsom som objavila znacku renbut -dobra stielka,odvetravanie na nozicky ,cena do 10€,spokojnost,treba bsak vyskusat,co bude Vam vyhovovat....

hermionia
2. mar 2022

Podobne ako sú rak a Wanda sú aj manik, majú rovnako vonkajšiu podrážku ako Wanda, my sme mali prvé manik a hneď bola pri chôdzi istejšia, nôžku pekne držali, netlačili, ale zároveň boli dosť pevné, aby malo dieťa istotu pri prvých krokoch, teraz sa tiež chystám kúpiť prvé papučky manik.

autor
2. mar 2022

@shallimar sú dostatočne ohybné? Podľa foto neviem usúdiť a ja ich nemám kde vyskúšať

@niky1234 ďakujem

@riskoh
@hermionia ďakujem pozriem aj tieto značky

svetlana16
8. mar 2022

Ak chcete ohybne papucky tak ziadne zo spominanych ohybne nie su.... Su to pevne papuče a tvrdé.... Ohybne papuce su barefoot - tie sa sústreďujú už na tvar nohy, Maju volny priestor na prsteky (nie su stlacene pokope ako v "obycajnych papuciach), su ohybne priečne aj pozdĺžne(dokazete ich zrolovat skoro ako ponozku) su barefoot ktoré maju aj pevnejsiu pätu ci clenok, ine su makke aj v tychti častiach... Neviem ake velke dieťatko ale papucky by som kupovala najprv capacky aby dietatko malo stabilitu, v pevnych papuciach mu to papuca nedovolí.... Ale to je na hlbšie preštudovanie 🙂 a taktiež ci ma diedatko nejaky zdravotny problém (nozka dlhšia /kratšia atď.) ale do 3r.dietatka sa nozicka stale len vyvija a ma tukovy vankusik v oblasti klemby, postupne sa len nozicka vytvaruje 🙂 ale ak vase presvedčenie je ist do tvrdych papuciek s "opatkom" tak to mate velke spektrum cez wandu, rak, protetiku....