Aké plienky sa vám osvedčili?

dominima
27. máj 2024

Ahojte maminy, aké plienky sa osvedčili pre vaše bábätká a boli ste s nimi spokojné? Ďakujem..

54tinka54
27. máj 2024

@dominima babybaby soft a ekologické dm plienky

tiika
27. máj 2024

Plienky z Lidla - Premium. Hlavne tam chodíme nakupovať. Ale inak sme nemali problém asi vyslovene so žiadnymi.

barbora0308
27. máj 2024

@dominima Spociatku sme pouzivali kolorky, tie su skvele, len teda take hutnejsie a ked uz bol syn velmi aktivny, tak som mala pocit, ze ho obmedzuju v pohybe. Nasledne sme presli na babybaby soft a pouziva ich dodnes 👍.

lucia13022023
27. máj 2024

Pampers harmonie

natall113
27. máj 2024

Pampers active baby a na noc kolorky

vyrovnanaosoba
27. máj 2024

Pampers activate baby, alebo violeta doublecare airdry

veronikaszabova
27. máj 2024

@dominima pampers premium care

nevenka
27. máj 2024

Lidlove, aj DM kove sa pokazili podla mna. Ked porovnam kvalitu spred 10-8 rokov. Tensie su uz aj Baby baby soft, tie som pri tretom dietati mala rada, teraz uz nie. Kupila som Dada, neskutocne sa jej deformuju, vychadza z nich ten gel, padaju jej dole, ako chodi. Najlepsie aj strihom, take uzsie medzi nozkami a dost priestoru na silnejsie stehienka maju Linteo Pemium a vzadu je aj gumicka, drzia tvar a nepadaju a neprecika, ked spi v noci dlho na chrbte. Takze za mna Linteo. A este Bambo boli fajn, len tam je vyssia cena.
Pampers Premium Care mi zacali dost tak chemicky smrdiet. Ale boli ok.

vierkainka
27. máj 2024

Fred flo z Tesca od veľkosti 3.Po veľkosť 3 som kupovala z DM babylove.🙂

mima1608
27. máj 2024

Babylove sa zopsuli, za chvíľu budú priesvitné čo sú tak tenké.
Lupilu hrôza. U nás asi najhoršie plienky. Prekakala/precikala každú druhú. Sú široké a krátke, čiže mojej malej (tenká a dlhá) všetko vychádzalo po chrbatiku.
Pampers premium care jednak strašne smrdia a jednak ich precikávala - vždy okolo stehienka jej to nejako pretieklo, akoby tam tie gumičky zle držali.
Kolorky sme mávali len nočné, ale aj pri tých sa mi stalo, že precikala.
Ktoré sa nám osvedčili boli Dada a Fred & Flo premium z Tesca. A pri tých F&F sme aj ostali. V akcii sú každý druhý týždeň a zvládajú aj noci. Dcérka prespí väčšinou celú noc a ráno má doslova 300 kilovú plienku 😂

vierkainka
28. máj 2024

@mima1608 pridam sa k vám s tým,ze mozem len súhlasiť 🥰F&Fz Tesca su najlepšie plienky 👍