Aké máte skúsenosti so zavinovačkou Wrapper (lodger)?

mimuka
19. dec 2010

ahojte, takúto tému som tu nejako nešla a chcela by som sa vás maminiek, ktoré vlastníte túto zavinovačku (wrapper) popýtať na vaše skúsenosti...spokojnosť, resp. nespokojnosť...hlavne by ma dosť zaujímalo, či sa ten suchý zips nerozopína, či sa z tade dieťatko nevykope...a či sa dá použiť aj do autosedačky...a samozrejme sa poteším aj ďalším vašim cenným postrehom.. 🙂 ...Ďakujem

domika007
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martija
15. máj 2011

Prosim ma medzi casom niekdo viac skusenosti s touto zavinovackou? ja by som si chcela kupit tu cotton zavinovacku,kedze ide leto, len neviem,ci sa oplati, neviete poradit,ci stoji za to? Dakujem

zajo79
15. máj 2011

ja som ju kupovala, vyskusanu ju nemam zatial.. do autosedacky original sa neda dat, ale da sa tam dat pod babatko, babatko priputat a tak zapnut. mam to vyskusane na macovi 😀

a vyzeraz ze stoji zato, je kvalitna. je teraz aj na bazare.. cize vyskusaj ked chces kupit aj tam.

katy1979
15. máj 2011

@martija ja ju mam a maly je tiez letne dieta. v chladnejsich dnoch sme ju vyuzili v kociku a teraz sa s nou prikryva namiesto paplona. a mame klasicky wrapper nie ten cotton. v podstate je dost velky takze vydrzal az kym sme fusak nevytiahli. este v septembri oktobri sme ho pouzivali v kociku.

martija
15. máj 2011

@zajo79 @katy1979 dik za odpovede.

bazarik som pozerala je tam tusim len cervena,ci to je ruzova? pre dievcatko. ale co som si vsimla,predavaju ju hned po mesaci,ci dvoch,takze ma trosku zarazalo,ci nebude hned mala. a tu v ziline ju nedostat,aby som omakala a vyspovedala predavacky (aj ked tie nataraju vselico aby predali,ze?)Ja mam vsetky deti letne, ani pri prvom,ani pri druhom som zavinovacku nepouzivala, teraz by som rada vyskusala. Normalne stoja obyc. zavinovacky dvacku,takto krat dva,takze preto vaham, lebo uz mame fuuuuru zbytocnych a neraz velmi drahych veci

zajo a da sa zavinut len do tej vnutornej vlozky? alebo iba do vonkajsiej. vies,keby bolo velmi teplo,ci by nebolo moc tie dve vrstvy.

zajo79
15. máj 2011

@martija to ma len jednu vrstvu.

a na chladnejsie dni mam fleexovy wrapper..som neodolala...🙂

martija
15. máj 2011

@zajo79 aha! ale sa mi videlo,ze niekde pisali,ze to vnutro sa vybera,ci ako? a neni moc hruba,keb bude teplo? a cca dokedy sa da pouzivat? myslim,ci bude na september,prip. oktober do kocika,ked este bude teplo na fusak,ale uz chladnejsie...

martija
15. máj 2011

fuha! ale to je dost velka polozka, obe zavinovacky kupovat, nie? su nadherne,ale ja si to zial nemozem dovolit,manzel by mi dal! 😀

zajo79
15. máj 2011

@martija vnutro sa vybera na fusaku.

nieje moc hruba - ta cotton, ani ked bude teplejsie..zas ked bude 35 stupnov tak urcite v nej maly nebude. ale takych 20stupnov - 25..tak urcite ano. nebudem ho obliekat ako cibulu... staci ze sa ochladi a pekne ho tam zatocim. taka je predstava... uvidim ako to bude v praxi. ja ratam tak prve tri mesiace... a potom bude fungovat ako deka alebo ju predam.

a ta hruba fleecova - tak tak bude ked bude este zimsie...

zajo79
15. máj 2011

@martija nesmej sa 😀 ale skusala som ju davat aj do autosedacky.

katy1979
15. máj 2011

@zajo79 tak toto by ma nenapadlo 😀

martija
15. máj 2011

@zajo79 tak ja to asi risknem a objednam cez MMB, tam som ju nasla za 38, ak som dobre kukala....co uz clovek neurobi pre tie detiska (v nasom pripade chlapciska 🙂 ) a prajem vela stastia uz to mame za par, hlavne ty, tak sa drz! a este raz dik za info..

martija
15. máj 2011

@zajo79 az teraz som si vsimla foto, to je podarene!!! vidis, dobre ze si vyskusala, klasika by sa tam nacpat nedala, takze dalsi bod plus, macko sa ma! 😀

zajo79
15. máj 2011

@katy1979 😀 😀 ja to stale hovorim, ze nech uz porodim, lebo len vymyslam co kupit 😅

zajo79
15. máj 2011

@martija aj tebe.. k tomu tretiemu chlapovi. 😉 😉 ako u nas... tatinko sa s tym musel chvilu zmierit..ale ja si ine ako chlapca u nas predstavit uz ani neviem.

katy1979
15. máj 2011

@martija my mame tuto:
http://www.shopwiki.nl/_Lodger-Wrapper-Olive-BL...
uz by som ju tiez mala asi predat. ale ked ja sa jej neviem vzdat.

@zajo79 aj potom budes este vymyslat to sa neboj. ale hej tehotne nakupia veci a veci. tehule skreckuju a kupuju vsetko.

katy1979
15. máj 2011

no baby a pre toto riziko treti chlap to uz neriskujem. aj ked mozno za par rokov a budem pevne dufat ze to bude male a ruzove a bude to nosit saty

zajo79
15. máj 2011

akurat na lodgeroch som sa vyblaznila... inak som sa toto tehotenstvo vazne krotila. uz viem ze je to zbytocne nakupovat ako o dusu.

zajo79
15. máj 2011

@katy1979 mm si robi srandu, ze stvrty krat skusime... ale ja uz som doskusala. stacilo. uz toto tretie tehu mi dava zabrat.

irsina83
15. máj 2011

@mimuka ja ju mam a bola dom s nou velmi spokojnnnaaa 😀 nam posluzila velmi dobre 😉 a teraz ked je mala vacsia vyuzivame lodger bunker a hned dva 😀 su to velmi kvalitne veci a oplati sa do nich investova 😉

martija
15. máj 2011

@katy1979 tie lodgery su nadherne vsetky,a ta wraper ma aj dobre vlastnosti,ako ze nepremoka, "dycha", reguluje je tepla! super,len tie ceny!!!

@zajo79 aj mne mm vravi,ze 4., ale ked uz ani to tretie nebol plan, ja uz tiez dalsie dietko nechcem,lebo clovek tym detom chce aj nieco dat, takto sa to neda,ked je deti moc, aj ked nevravim,tiez to je krasne mat vela deti - ale ja tiez koncim (dufam)! a u nas to bolo zase naopak, ja by som brala dievcatko, manzel bol rad, ten vsade vyklada,ze ide na futbalovu jedenastku, len ja sa ho vzdy spytam,ze s kym? lebo somnou urcite nie 😀

zajo79
15. máj 2011

@irsina83 len to mas tu hrubsiu fleecovu. tiez je fajn, ale nie na leto.

irsina83
16. máj 2011

@zajo79 nam posluzila aj v lete lebo ja som si doniesla z porodnice predcasne narodene babo 2250g a nie cele leto je teplo a na zimu sme vytiahli bunker 😉 a ked uz bude ozaj teplo tak ani tenka neposluzi, co si pamatam tak som mala malu cely den len plienke v kociku..take hora byvali 😉

zajo79
16. máj 2011

@irsina83 ved ja viem..preto mam v zalohe teply fleecovy wrapper. bunker myslim ze nebude treba - ak ano, tak mam este po Matkovi aj ten. a tiez myslim, ze sa do toho oplati investovat. radsej ako do xy diek ci fusakov.