Aké funkcie by mal mať monitor dychu?

silviazlat
18. jún 2020

Ahojte baby. Viete mi prosím poradiť z vlastnej skúsenosti nejaký dobrý monitor dychu? Aké funkcie je podľa Vás dobré, aby mal? Moc sa v tom nevyznám. Ďakujem za odpovede 🙂

diaalex
18. jún 2020

@silviazlat my máme baby sense 7, má 2 platničky čo je super keď sa pohybuje po postieľke a nemá falošný poplach 🙂 s manželom oveľa kludnejsie spíme vďaka nemu 🤗

teuflerin
18. jún 2020

tiez mame baby sence...mali sme pri malej a mame aj teraz o par dni mam TP a zase som sa rozhodla pre baby sence

uzanka16
18. jún 2020

Baby sense som mala aj ja pri oboch

evinka3007
18. jún 2020

Ja mam Nanny monitor, kupovany z druhej ruky no napriek tomu je skvely, raz mi pipal pretoze sa maly postavil uplne do rohu postielky a raz sa mi v noci stalo ze pipal hoci na nom lezal, tak tazko povedat co sa stalo...ci to bol falosny poplach alebo tak hlboko spinkal...neviem, v kazdom pripade ho pouzivam od narodenia, bez toho by som kludne nedokazala spat 😊

selest
18. jún 2020

Hlavne s dvoma platnickami ked sa dietatko zacne viac pohybovat po postielke aby vam zbytocne nepipal. My mame babysence mali sme par zbytocnych alarmov ked bol este malilinky a bol v perinke a dychal ako myska slabucko a jeden na ostro. Odkedy sme dali obe platne a davam pozor aby neboli vybite baterky tak vobec zbytocne nepipa.