2 ročný syn už nosí slipy. Ako ho obliecť?

malemimi153
30. mar 2012

ahojte mamicky, mozno sa vam tato diskusia bude zdat trapna, ale mne pomoze 😎 moj syncek mal v marci dva roky a asi tak mesiac sa pekne pyta na zachod cikat a kakat, comu som veeeelmi vdacna 😀 ale na von a na spinkanie este plienocku mame, keby nieco 😀 ale chcem sa spytat, kedze uz nosi slipky,ako ho obliect ak nedam body s dlhym rukavom, ktore sa zapina na cvocky a tym zachyti plienocku? kupila som klasicke tielka, na to dam len tie klasicke natelniky-tricka s dlhym rukavom? ako obliekate vase detičky?dakujem za kazdu radu 🙂

katy1979
30. mar 2012

@malemimi153 dievca co ty blbnes. vsak presne ako pises. das normalne tielko a na to tricko. bodycka zaloz do suflika.

mimzy123
30. mar 2012

aj keď mám len ročné dieťa ja by som obliekala tak ako píšeš tielko a tričko s dlhým rukávom

zuzulienka31
30. mar 2012

ahoj, jasne tielko a na to tricko ci uz s dlhym alebo kratkym rukavom podla pocasia. Na noc, ked davas plienocku, tak to mas vyriesene, potom uz len prejdes na klasicke dvojdielne pyzamko. Ja som zvykla davat vacsi vrchny diel, aby sa mu za noc nevytiahol z nohavic a nemal holy chrbatik ;)
No a ked bude uz teplucko vonku, tak pekne bez plienocky iba tricko a kratasky a vybaveneee 🙂

lyongirl
30. mar 2012

tielko + triško s dlhým rukávom 🙂
ináč ja som dávala body aj na slipky, normálne body + mikina

bobocka
30. mar 2012

@malemimi153 normalne mu das slipky a na to teplaciky alebo riflicky.ja davam malemu natelnicek,ten zapracem do nohavic a na to mu davam este aj tricko s kratkym a to nechavam volne na nohaviciach.tielka nenosi.🙂

malemimi153
autor
30. mar 2012

v pohode,len som sa pytala 🙂

katka1981
30. mar 2012

Ja davam v pohode ajked ma nohavicky na to bodynko a ked sme niekam isli autom a vedela som ze bude spat, supla som jej plienku pod gatky pre pripad nehody a ked sa zobudila, vytiahla som jej plienku a nemusela som ju vobec vyzliekat dohola. Kym nosi dlhy rukav, nosi vzdy bodynko (ajked bez ramienok).

malemimi153
autor
30. mar 2012

dakujem

katka1981
30. mar 2012

@zuzulienka31, ja davam pod dvojdielne pyzamko body s kr. rukavom, ak sa odkope aby mala chranene krize.

zuzikkaa
30. mar 2012

@malemimi153 my sa pytame uz od leta ale body nosime stale...zapinam to len na jeden cvok a ked ideme na zachod nieje s tym problem a chrbatik mame stale zakryty 😉
dokonca mame body aj na spanie 🙂

beruha
30. mar 2012

Môj malý má tiež dva roky a plienku už nenosí ani von. Dávam mu len trenky - boxery 😀 a na to mu zapínam na jeden cvok body. Nie je s tým žiaden problém.

mandragora22
30. mar 2012

ahoj, my mame to iste, akurat dceru. rada jej este v tychto mesiacoch obleciem body, predsa len, nevyhrnie sa jej tricko nad krize, chcem jej krize chranit, takze dam proste gatky namiesto plienky a zvysok obliekam tak ako predtym 😉 😉 nestazuje sa, vidim, ze jej to nevadi, takze pohodicka. vzdycky su slipky menej "zdute" medzi nohami ako plienka, takze by mu to asi nemalo vadit 🙂